Адреса :
м.Львів , вул. Снопківська, 18
koronamed.lv@gmail.com

Записатись на прийом

Радіочастотна абаляція варикозних вен

Радіочастотні абляція вен

Радіочастотна абляція на сьогодні один з найкращих, найбільш безболісних і швидких методів усунення варикозно розширених вен нижніх кінцівок. Лікування відбувається за допомогою спеціального обладнання, без розрізів за один візит до лікаря.

Як працює радіочастотна абляція?

Метод радіочастотної абляцї можна використовувати при будь-якому діаметрі варикозно зміненої вени, на всіх стадіях захворювання.

У хірургічній клініці “Корона” для лікування використовується радіочастотний апарат “Covidien Vnus RFG 2 Revision 4.6.0 Generator” (США). У вену вводиться спеціальний катетер, який діє на стінки вени з температурю близько 120 ºС. Довжина робочої частини радіочастотного катетера 7 см. Кожен сегмент вени обробляється послідовно протягом 20 секунд. Після кожного циклу катетер просто пересувають на наступні 7 см і вмикається новий цикл обробки вени одним натисканням кнопки. Спеціальні відмітки на катетері дозволяють точно переміщувати його саме на потрібну відстань. Вся процедура проводиться під ультразвуковим контролем. Завдяки наявності датчика зворотнього звязку нема необхідності розраховувати потужність подачі енергії. Тумесцентна анестезія і зовнішній тиск забезпечують необхідний тісний контакт робочої частини катетера зі стінкою вени. Процес обробки однієї вени займає в середньому 3-5 хв. Технічні параметри відображаються на екрані радіочастотного генератора в режимі реального часу.

Радіочастотна енергія більш безпечна, тому легко переноситься пацієнтом. При обробці радіочастотні хвилі цілеспрямовано діють на білок колаген ІІ типу і таким чином відбувається закриття вени без пошкоджень цілісності венозної стінки, без уражень інших довоколишніх судин і тканин.

Проведення такої операції призначає лікар-флеболог, враховуючи анамнез хвороби та дані діагностичних досліджень поточного стану організму пацієнта.

Вартість проведення радіочастотної абляції вен:

п/п

Назва оперції

Ціна, грн.

1

Радіочастотна абляція варикозних вен технологією Closure Fast VNUS (США) однієї ноги

25 000

2

Радіочастотна абляція варикозних вен технологією Closure Fast VNUS (США) двох ніг

35 000

 

Запис на обстеження за телефонами: (032) 275 02 84, +38 (066) 708 09 33, (068) 776 65 54.

Записатись на прийом