Адреса :
м.Львів , вул. Снопківська, 18
koronamed.lv@gmail.com

Записатись на прийом

Лафаренко Майя Ярославівна

Категорія : Терапевти

Лафаренко Майя Ярославівна закінчила Івано-Франківську державну медичну академію. Після отримання диплому продовжила навчання в інтернатурі на базі Львівської обласної клінічної лікарні та здобула спеціальність “Неврологія“. Бажаючи поглибити медичні знання, Лафаренко Майя Ярославівна завершила курс навчання зі спеціалізації “Функціональна діагностика”, що проводився на базі Львівського державного медичного університету.

Володіючи двома медичними спеціальностями, Лафаренко Майя Ярославівна була залучена до роботи лікарем кабінету функціональної діагностики у поліклінічному відділенні 5-ї міської клінічної лікарні.

Зважаючи на значний досвід Лафаренко Майя Ярославівна була запрошена на роботу лікарем-неврологом до Львівського обласного державного кардіологічного лікувально-діагностичного центру.

На даний час займає посаду лікаря-невропатолога неврологічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні.

Лафаренко Майя Ярославівна – лікар категорії зі спеціальності “Неврологія”.

Лафаренко Майя Ярославівна 1993р вступила до Івано-Франківської державної медичної академії, яку закінчила у 1999р.У2000році закінчила інтернатуру за спеціальністю “Неврологія“ на базі Львівської обласної клінічної лікарні. У2001р. –спеціалізація функціональна діагностика на базі Львівського державного медичного університету, після чого працювала лікарем кабінету функціональної діагностики у поліклінічному відділенні 5 МКЛ. Із 01.06.2006р. працювала лікарем невропатологом у Львівському обласному державному кардіологічному лікувально- діагностичному центрі.

З 20.11.2007р.по даний час працює на посаді лікаря невропатолога неврологічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні