Адреса :
м.Львів , вул. Снопківська, 18
koronamed.lv@gmail.com

Записатись на прийом

Созоник Андрій Васильович

Категорія : Хірурги

Созоник Андрій закінчив з відзнакою Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького. Зі студентських років цікавиться медичною генетикою.

Созоник Андрій розпочав свій лікарський шлях з навчання в інтернатурі за спеціальністю акушерство та гінекологія, що проводилось на двох базах: Хмельницька обласна клінічна лікарня та Львівська обласна клінічна лікарня. Досвідченого спеціаліста було запрошено на роботу акушером-гінекологом до Миколаївської комунальної центральної районної лікарні, де спочатку працював на посаді лікаря-ординатора, а в подальшому виконував обов’язки завідувача відділення жіночої консультації.

Ще від студентських років, Созоник Андрій виявляв зацікавленість до неінвазивних інструментальних методів діагностики в медицині. Отож, бажаючи поглибити свої медичні знання в царині акушерства та гінекології, Созоник Андрій навчається лапароскопії, а також проходить курси спеціалізації з ультразвукової діагностики. Саме це дає можливість Созонику Андрію надавати допомогу хворим не лише зі спеціальності “акушерство та гінекологія”, але також здійснювати ультразвукову діагностику щитоподібної залози, черевної порожнини, органів малого тазу, стан вагітності та її термінів тощо.

Созоник Андрій працює на посаді акушер-гінеколога у Львівській обласній клінічній лікарні, а також провадить приватний прийом на базі Миколаївської клінічної центральної районної лікарні як спеціаліст з ультразвукової діагностики.

Созоник Андрій – заступник голови Ради молодих лікарів Львівщини.

Созоник Андрій, 16.07.1983 р.н.

Народився і живу у Львові.

1991-2000 рр навчався в СШ№2, яку закінчив з відзнакою.

За час навчання закінчив музичну школу, по класу фортепіано.

2000-2006 рр. студент Львівського Національного університету ім.Данила Галицького, який закінчив з відзнакою. Учасник наукового гуртка при кафедрі Медичної генетики.

2006-2009 рр лікар-інтерн Хмельницької обласної лікарні та Львівської обласної клінічної лікарні, за спеціальністю акушерство та гінекологія. Паралельно на інтернатурі захистив магістерську роботу по темі “Лікарська тактика при позаматковій вагітності”

З 2009 року лікар акушер-гінеколог Миколаївської комунальної центральної районної лікарні,

З 2010 в.о. завідуючого жіночою консультацією.

В 2010 році курси по лапароскопії

З 2011 року по сумісництву акушер-гінеколог Львівської обласної клінічної лікарні.

В 2013 році курси-спеціалізація “Ультразвукова діагностика”. Дотичний до ултьразвуку з студентських років, відколи чергував в пологовому відділенні, де часто спостерігав за уз-обстеженням вагітних. З 2013 року практикую УЗ на базі ЛОКЛ та приватного кабінету в Миколаївській КЦРЛ. Практикую огляд щитоподібної залози, черевної порожнини, органів малого тазу у жінок, вагітності усіх термінів.

З 2014 року по даний час основне місце праці Львівська обласна клінічна лікарня, Миколаївська КЦРЛ по-сумісництву, акушер-гінеколог. З 2015 року заступник голови Ради молодих лікарів Львівщини.