Lviv,st. Snopkivska, 18
Mon - Fri: 8:00-18:00Sat: 10:00-15:00
Lviv,st. Snopkivska, 18
Doctor of Medical Sciences

Moskva Khrystyna

Біографія
 • Москва Христина Андріївна – лікар-ендокринолог, кандидат медичних наук, доцент кафедри ендокринології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, лікар-ендокринолог Львівського обласного державного клінічного лабораторно-діагностичного ендокринологічного центру.
 • 2009 р. – закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.
 • 2014 р. - захистила дисертацію та отримала наукове звання кандидата медичних наук
 • 2019 р. - доцент кафедри ендокринології Львівського Національного медичного університету імені Данила Галицького.
 • Дійсний член Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету (European Association for the Study of Diabetes – EASD), Української діабетичної асоціації, Асоціації превентивної та антиейджинг медицини (у межах Американської академії антиейджингу (А4М) та Міжнародного товариства з вивчення гормонів (IHS), Наукового товариства ім. Т.Шевченка (НТШ), Клубу ендокринологічних новацій (КЕН).
 • Брала участь в роботі та доповідала результати своєї науково-клінічної роботи англійською мовою на 49-ій (2013р.) та 56-ій (2020р.) міжнародних конференціях EASD - Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету (м.Барселона, Іспанія та м.Відень Австрія), XIII конгресу Світової федерації українських лікарських товариств (м.Львів, Україна), спікер-форуму ендокринологів для регіонів Європи, Канади, Азії, Африки (м.Київ, Україна), 49-ї та 56-ї міжнародної конференції Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету (м.Барселона, Іспанія, м.Відень, Австрія), Міжнародного ендобриджу (м.Тбілісі, Грузія), VIII конференції сучасної клінічної онкології (м.Краків, Польща), а також різноманітних науково-практичних конференцій з міжнародною участю в Україні у тому числі Всеукраїнської науково-практичної конференції
 • з міжнародною участю «Проблемні питання діагностики та лікування ендокринних захворювань» (2019-2021 рр.)
 • Отримала спеціальний науковий ґрант від Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету та доповідала результати своїх наукових розробок з пропозицією їх впровадження у практику на засіданні міжнародної конференції, що відбулась у м. Барселона (Іспанія).
 • Постійно підвищує кваліфікацію на спеціальних тематичних курсах післядипломної освіти під егідою міжнародних інституцій та в Україні, зокрема, отримала сертифікат США (United States Army Medical Research Institute of Infectious Diseases) про проходження курсу навчання за темою “Good Clinical Practice Education” (“Навчання із забезпечення хорошої клінічної практики”).
 • Автор і співавтор близько 60 наукових праць, у тому числі 3 посібників англійською мовою. В даний час працює над докторською дисертацією, що вивчає стан та зміни мікробіоти кишківника при цукровому діабеті та гіпотиреозі.
 • Надає консультації з приводу ендокринологічних захворювань: цукрового діабету та порушень вуглеводного обміну, щитоподібної залози, надниркових залоз та ін. Допомагає зрозуміти принципи інсулінотерапії та комплексно підходить до спостереження і лікування ендокринологічних захворювань.
 • Надає консультації українською та англійською мовами.