Ендоскопією називається огляд внутрішніх органів за допомогою спеціального приладу – ендоскопа. Ендоскоп вводиться в них через природні отвори (наприклад, у шлунок – через стравохід) або розрізи чи проколи. У Львові ендоскопія використовується для діагностики й лікування захворювань різних органів. Одночасно з нею можуть здійснюватися біопсія, зондування, введення ліків, інші медичні маніпуляції. Для максимального комфорту пацієнта, ми виконуємо ендоскопічні процедури під медичним сном. Виконує ендоскопію спеціально підготовлений лікар-ендоскопіст. Вводячи камеру ендоскопа в досліджуваний орган, він отримує цифрове зображення його внутрішньої поверхні й на підставі цього робить медичний висновок. Ендоскопіст також бере участь у малоінвазивних оперативних втручаннях.

У клініці «Корона» можна пройти такі ендоскопічні обстеження:

  • гастроскопія – обстеження стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки. Процедура виконується, якщо є підозра на виразки цих органів або розвиток пухлин, у разі гастритів, дуоденітів, кровотеч;
  • колоноскопія – обстеження товстого кишечника. Огляд здійснюється по всій його довжині (близько 2 м) у разі кровотеч із прямої кишки, геморою, постійних запорів, зниженого рівня гемоглобіну і високої ШОЕ, підозри на запальне захворювання, онкологію, поліп.
  • ректороманоскопія – дослідження прямої та іноді сигмовидної кишки.

Потрібне в разі кровотеч із прямої кишки, геморою, проблем з дефекацією, якщо є відчуття чужорідного тіла в прямій кишці, підозра на розвиток пухлин.

Як підготуватися до ендоскопії?

  • Гастроскопія. Слід припинити вживати їжу щонайменше за 8-10 годин до процедури. Перед процедурою слід попередити медичних працівників про алергію, цукровий діабет, інші захворювання. Перед уведенням гастроскопа іноді застосовують місцеву анестезію кореня язика, вводять пацієнтові седативний препарат, рідко – роблять загальну анестезію.
  • Колоноскопія та ректороманоскопія. За 2-3 дні до процедури слід перейти на спецдієту – виключити з раціону продукти, які довго перетравлюються або сприяють газоутворенню. Перед процедурою не можна їсти протягом 20 годин, слід очистити кишечник за допомогою клізми або спеціального препарату.

Усі ці дослідження у нас виконують професійні лікарі. Забезпечуємо помірні ціни на ендоскопію у Львові, надаємо персональні знижки на різні послуги нашого медичного центру.

Запис на консультацію за телефонами: (032) 275 02 84, (066) 708 09 33, (068) 776 65 54. Зателефонуйте!