Адреса :
м.Львів , вул. Снопківська, 18
koronamed.lv@gmail.com

Записатись на прийом

Що повинна знати кожна жінка – породілля про ВАРИКОЗ та ГЕМОРОЙ ?

Після пологів у багатьох жінок симптоми ВАРИКОЗНОЇ ХВОРОБИ (ВАРИКОЗУ) та ГЕМОРОЮ, які з’явилися під час ВАГІТНОСТІ та посилились у результаті ПОЛОГІВ, не зникають, і створюють  як косметичні, так і медичні проблеми.

ВАРИКОЗ виявляється такими симптомами, як випинання вен, набряк ніг, важкість у нижніх кінцівках під кінець робочого дня, свербіж і відчуття печіння по ходу вен, судоми ніг.

ГЕМОРОЙ супроводжується болем та свербежем у ділянці анального отвору.

Що кожна жінка має знати про ВАРИКОЗ ТА ГЕМОРОЙ?

а) Ці захворювання не можна вилікувати самостійно і з часом їхні прояви тільки посилюються

б) При симптоматичному підході лікування спрямоване тільки на симптоми, а не на причину хвороби

в) Як ВАРИКОЗ , так і ГЕМОРОЙ, попри інші причини, мають спадкову схильність, що передається від матері до доньки

Ускладнення несвоєчасного лікування ВАРИКОЗУ та ГЕМОРОЮ:

а) Несвоєчасне лікування ВАРИКОЗУ може призвести до запалення вен (тромбофлебіту або виразкування шкіри, що підвищує ризик приєднання інфекції )

б) Нехтування симптомами ГЕМОРОЮ може спровокувати кровотечу з ануса, тромбоз гемороїдальних синусів, інфікування навколишніх тканин (парапроктит), що потребує складного операційного втручання.

Саме тому при виявленні в себе проявів ГЕМОРОЮ та ВАРИКОЗУ треба проконсультуватись у лікарів ПРОКТОЛОГА та СУДИННОГО ХІРУРГА, щоби вирішити питання про наступні кроки і не «запускати» хворобу.

Особливо це стосується молодих жінок – породілль, у яких попереду довге і щасливе життя. І бажано – без зайвих проблем. Також потрібно брати до уваги, що наступні вагітність та пологи можуть додатково погіршити вже існуючу ситуацію з ГЕМОРОЄМ та ВАРИКОЗОМ. Саме тому  при плануванні наступної вагітності треба відвідати лікарів – спеціалістів та вирішити, що робити, якщо симптоми ГЕМОРОЮ та ВАРИКОЗУ мають місце.

Хірургічна клініка «КОРОНА» спеціалізується на діагностиці та лікуванні ГЕМОРОЮ і ВАРИКОЗУ з використанням найсучасніших технологій!

Переваги лікування ВАРИКОЗУ ТА ГЕМОРОЮ в хірургічній клініці «КОРОНА» :
– від «А» до «Я»
– займає лише ОДНУ ДОБУ
– повернення до роботи на НАСТУПНИЙ ДЕНЬ після належного оперативного лікування!