Адреса :
м.Львів , вул. Снопківська, 18
koronamed.lv@gmail.com

Записатись на прийом

Гастроскопія

Гастроскопія, або езофагогастродуоденоскопія, – це безболісний та швидкий ендоскопічний метод дослідження, що проводиться за допомогою гастроскопу. Це еластична трубка і приєднана до неї оптична система, що детально демонструє стан слизової оболонки ШКТ та дає можливість забору біопсії, введення лікувальних препаратів. Зображення передається на монітор, і лікар може спостерігати поточну клінічну картину.

Фахівець призначає гастроскопію як профілактичний засіб або в разі підозри на наявність захворювань:

  • стравоходу;
  • шлунку;
  • дванадцятипалої кишки;
  • Helicobacter pylori;
  • виявлення пухлин та поліпів.

Серед симптомів, які свідчать про необхідність процедури, гастроентерологи називають: болі у шлунку, зміна кольору та консистенції калу, порушення ковтання.

Як відбувається гастроскопія?

Підготовка до процедури передбачає перебування пацієнта натщесерце.
Під час дослідження пацієнт лежить на лівому боці, у нього в роті знаходиться пластиковий загубник, що забезпечує вільне просування гастроскопу і цілісність зубів.
Лікар під час огляду піддуває повітря в шлунок, щоб краще розглянути його і розправити шлункові складки.
У разі проведення гастроскопії з біопсією, до гастроскопу приєднуються тонкі медичні інструменти, які захоплюють маленький шматочок слизової оболонки.

Гастроскопія у Львові в клініці “Корона”

У цілому, немає захворювань, які б не виявила гастроскопія. У Львові ви можете завітати або зателефонувати в клініку «Корона», де наші фахівці нададуть більш детальну інформацію.

Ціна на гастроскопію у Львові залежить від якості апаратури та кваліфікації фахівців.
У клініці «Корона» працюють лише висококваліфіковані спеціалісти на найсучаснішому обладнанні, а вартість процедур вас приємно здивує.

Запис напроцедуру за телефонами: (032) 275 02 84, (066) 708 09 33, (068) 776 65 54.

Записатись на прийом