Адреса :
м.Львів , вул. Снопківська, 18
koronamed.lv@gmail.com

Записатись на прийом

Хірургія одного дня

Хірургія одного дня – це різні види хірургічних операцій, після проведення яких є можливість не розміщувати пацієнта для спостереження на лікарняний стаціонар, а виписати і відправити додому на наступний день або навіть у день операції. Відповідна медична статистика переконливо свідчить, що до 60% всіх операцій можуть здійснюватися таким способом. Послуги такої хірургії доступні у хірургічній клініці “Корона“.

Переваги хірургії одного дня

Хірургія одного дня вже давно набула популярності у Європі та США. Пепервагою такого лікування є те, що пацієнти та їхні сім’ї мають можливість зекономити багато часу, зусиль та коштів, не залишаючись на стаціонарному лікуванні. У медичний центр можна прибути в день операції і відправитися додому уже за кілька годин або на наступний день. Якщо хірургічне втручання не складне, то завдяки сучасним технологіям пацієнт всього через 2-3 години після операції може самостійно рухатися, ходити і не потребує догляду персоналу або родичів.
Хірургія одного дня дає можливість пацієнту самостійно приходити на консультації до лікаря в післяопераційний період буквально з першого дня.

Одним із важливих факторів, який напряму впливає на самопочуття пацієнтів, є психологічний. Він полягає у тому, що пацієнт стаціонару – це “хворий”, а в домашніх умовах – людина, що одужує. Така незначна зміна у сприйнятті дуже позитивно впливає на загальну налаштованість на швидке зцілення – страхи і тривоги перед операцією пом’якшуються, спостерігається значне зменшення психоемоційного напруження. Пацієнт знає, що вже на наступний день він буде вдома, а значить майбутня операція не так вже й небезпечна і складна, не буде необхідності тиждень проводити в лікарняному ліжку і робити знеболюючі ін’єкції. Комфортні умови та уважність персоналу, виключення необхідності чекати на будь-які подальші медичні послуги формують позитивний настрій пацієнта.

Перелік хірургічних втручань “одного дня”, які виконуються на базі хірургічної клініки “Корона”:

1) Пластика пупкової грижі – 10 500 грн.
2) Пластика грижі білої лінії живота – 10 500 грн.
3) Пластика пахової грижі – 10 500 грн.
4) Пластика стегнової грижі – 10 500 грн.
5) Пластика м’язевих гриж – 3 800 грн.
6) Хірургічне видалення варикозних вен – 9 000 грн.
7) Радіочастотна абляція варикозних вен – 25 000 грн.
8) Лазерна абляція варикозних вен – 13 000-15 000 грн.
9) Видалення папіломи, атероми, ліпоми – 300 грн.

Після проведення будь-якої амбулаторної процедури призначається календар повторних оглядів та лікуючий лікар спостерігає пацієнта амбулаторно. При непередбачуваних обставинах або виникненні додаткових питань оперуючі хірурги завжди є в досяжності телефонного контакту.

Запис на консультацію щодо операцій за телефонами: (032) 275 02 84, (066) 708 09 33, (068) 776 65 54.

Записатись на прийом