Гормональна система організму людини – це мікросвіт, у якому вирішальну роль грають невидимі оку складні хімічні процеси та біологічні механізми. Збій у тисячній долі грама тут може призвести до важких, а часом і трагічних наслідків. Вивчає цю складну біологічну "лабораторію" ендокринологія.

Ендокринологічний кабінет: напрямки роботи

Порушення гормонального балансу залежить як від спадкових, так і від зовнішніх факторів, серед яких чільне місце посідають екологія, харчування та звички людини. Ендокринна система тісно пов’язана з усіма системами організму, тому часто рекомендацію звернутися до ендокринолога пацієнт отримує від інших лікарів, наприклад, терапевта, гінеколога.

Лікар-ендокринолог у Львові надає послуги з діагностики та лікування таких хвороб:

  1. патології щитоподібної залози, прищитоподібних залоз;
  2. цукрового діабету;
  3. ожиріння;
  4. порушення обміну речовин;
  5. ендокринного безпліддя;
  6. патології надниркових залоз;
  7. розлади гіпоталамо-гіпофізарної системи та ін.

Фахівець проводить діагностику, лікування та вторинну профілактику захворювань ендокринної системи, навчає хворих самоконтролю та розробляє індивідуальні плани лікування, харчування, фізичного навантаження тощо. Ендокринолог також приймає рішення, чи потрібно залучати інших спеціалістів – гінеколога, дієтолога, хірурга.

3 причини чому варто звернутися до приватного ендикринолога клініки "Корона":

  • *Прийом пацієнтів з гормональними розладами у медичному центрі "Корона" здійснюють професор кафедри ендокринології лікар-ендокринолог Олеся Кіхтяк та кандидат медичних наук Христина Москва. Найкращим свідченням високих результатів роботи наших спеціалістів стали наукові праці та підручники, практичні розробки, повернене здоров’я людей, народжені довгоочікувані діти та вдячні відгуки пацієнтів.
  • *Ціна консультації приватного ендокринолога у Львові у медичному центрі "Корона" залежить від кваліфікації спеціаліста, до якого Ви звертаєтесь:

           - Консультація спеціаліста – 300 грн.
           - Консультація професора О. Кіхтяк – 500 грн.
           - Консультація професора з асистентом – 450 грн.
           - Повторна консультація професора з асистентом – 350 грн.

  • *Клініка "Корона" оснащена унікальним діагностичним та хірургічним обладнанням, єдиним на Західній Україні. У нас є все для відновлення гормонального балансу Вашого організму.

Записатися на консультацію можна за телефонами +38 (032) 275 02 84, +38 (066) 708 09 33, +38 (068) 776 65 54. Також Ви можете відправити заявку з форми запису на сайті, і наш адміністратор зателефонує Вам у найближчий робочий день для уточнення дати і часу прийому.

Відгуки

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Комплексне лікування
У "Короні" Ви на місці маєте можливість пройти діагностику, отримати фахову консультацію та якісне лікування.
Кваліфікований персонал
У нас приймають доктори медичних наук та молоді лікарі-вчені з глибокими знаннями і новітнім практичним досвідом.
Унікальне обладнання
Найсучасніше діагностичне та лікувальне устаткування дозволяє отримувати точні та швидкі результати для здоров'я.