Гормональну систему більшість людей сприймає як щось другорядне, що не впливає на стан здоров'я і появу хвороб, однак саме вона "командує" усіма системами організму за допомогою гормонів. Погане самопочуття і незрозумілі зміни можуть бути пов'язані з порушенням синтезу гормонів, що в свою чергу призводить до появи пухлин чи відмови органів у разі серйозної дисфункції. Приватний лікар-ендокринолог у Львові допоможе визначити проблему, проведе діагностику і лікування з використанням новітнього обладнання.

КОЛИ ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЕНДОКРИНОЛОГА У ЛЬВОВІ?

Гормони впливають на весь організм, тому існує безліч симптомів, які свідчать про порушення роботи ендокринної системи:

що лікує лікар-ендокринолог

 • різке схуднення або набір ваги;
 • перебої у роботі серця;
 • підвищена стомлюваність і сильна слабкість без видимих причин;
 • порушення сну;
 • емоційна нестійкість;
 • безпліддя;
 • проблеми з артеріальним тиском;
 • складності з адаптацією до холоду або спеки;
 • збільшення молочних залоз у чоловіків;
 • підвищення потовиділення.

Діагностику обов’язково проходять перед плануванням вагітності, при виборі оральних або вагінальних контрацептивів, з настанням менопаузи.

Огляд і діагностика хвороби

Консультація ендокринолога у Львові в медичному центрі відбувається у вигляді опитування пацієнта, також лікар вивчає хвороби, якими перехворіла людина, і ті, що залишилися в хронічній формі.

Діагностика починається зі здачі біохімічного аналізу крові, гормонального аналізу крові, аналізу на рівень цукру в крові. Ендокринолог збирає інформацію про родичів хворого, щоб виключити спадковий фактор; акцентується увага на місці проживання і якості харчування. Спеціаліст здійснює пальпацію щитоподібної залози на предмет збільшення, вимірює пропорції тіла, вивчає стан шкіри та волосся. Брак або надлишок гормонів впливають на функціонування органів і стан тканин, які можна вивчити без застосування технічних засобів.

Після визначення причини надлишкового або недостатнього вироблення гормонів проводиться додаткове вивчення залоз. Діагностика включає використання УЗД з функцією еластографії, комп'ютерної томографії.

ЛІКАР-ЕНДОКРИНОЛОГ У ЛЬВОВІ НАДАЄ ПОСЛУГИ З ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ТАКИХ ХВОРОБ:

 1. патології щитоподібної залози, прищитоподібних залоз;
 2. цукрового діабету;
 3. ожиріння;
 4. порушення обміну речовин;
 5. ендокринного безпліддя;
 6. патології надниркових залоз;
 7. розлади гіпоталамо-гіпофізарної системи та ін.

Лікар-ендокринолог у Львові проводить діагностику, лікування та вторинну профілактику захворювань ендокринної системи, навчає хворих самоконтролю та розробляє індивідуальні плани лікування, харчування, фізичного навантаження тощо. Ендокринолог також приймає рішення, чи потрібно залучати інших спеціалістів – гінеколога, дієтолога, хірурга.

ПРИВАТНИЙ ЕНДОКРИНОЛОГ У ЛЬВОВІ: ТЕРАПІЯ ЕНДОКРИННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Терапія ендокринних захворювань, яку назначає приватний ендокринолог у Львові, складається з прийому гормональних та імуностимулюючих препаратів, а також лікування ускладнень, що виникли в результаті надлишку або нестачі гормонів. Серйозними ускладненнями є злоякісні або доброякісні пухлини, які вимагають хірургічного втручання, хіміотерапії та тривалого медикаментозного лікування. Терапія зводиться до нормалізації вироблення гормонів усіма залозами організму, а також стійкої ремісії, яка дасть змогу позбутися неприємних симптомів.

на прийомі у ендокринолога у Львові в клініці Корона

У більшості випадків пацієнти мають незначні розлади гормонального фону, що лікуються шляхом прийому гормональних препаратів, корегування режиму дня, харчування та фізичних навантажень. Звертайтеся в клініку "Корона", щоб отримати консультацію досвідченого ендокринолога, вчасно діагностувати хворобу і вилікувати її до появи ускладнень.

ПЕРЕВАГИ ЕНДОКРИНОЛОГА У ЛЬВОВІ В КЛІНІЦІ "КОРОНА":

 • Прийом пацієнтів з гормональними розладами у медичному центрі "Корона" здійснюють професор кафедри ендокринології лікар-ендокринолог Олеся Кіхтяк та кандидат медичних наук Христина Москва. Найкращим свідченням високих результатів роботи наших спеціалістів стали наукові праці та підручники, практичні розробки, повернене здоров’я людей, народжені довгоочікувані діти та вдячні відгуки пацієнтів.
 • Ціна консультації ендокринолога у Львові у медичному центрі "Корона" залежить від кваліфікації спеціаліста, до якого Ви звертаєтесь:
  • консультація професора О. Кіхтяк - 900 грн;
  • консультація доцента кафедри Х. Москва - 800 грн.
 • Клініка "Корона" оснащена унікальним діагностичним та хірургічним обладнанням, єдиним на Західній Україні. У нас є все для відновлення гормонального балансу Вашого організму.

Записатися на консультацію можна за телефонами (050) 282 98 68, (068) 776 65 54 або можете відправити заявку з форми запису на сайті, і наш адміністратор зателефонує Вам у найближчий робочий день для уточнення дати та часу прийому. Також ви можете записатися на консультацію невропатолога чи лікаря-гінеколога в нашому медичному центрі.

У нашій клініці проводиться безліч обстежень, серед яких: 

Лікарі

Лікар Кіхтяк Олеся Павлівна у медцентрі 'Корона'
Кіхтяк Олеся Павлівна

Ендокринолог, професор кафедри ендокринології

Детальніше
Лікар Москва Христина Андріївна у медцентрі 'Корона'
Москва Христина Андріївна

Ендокринолог, кандидат медичний наук

Детальніше
Відгуки

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Комплексне лікування
У "Короні" Ви на місці маєте можливість пройти діагностику, отримати фахову консультацію та якісне лікування.
Кваліфікований персонал
У нас приймають доктори медичних наук та молоді лікарі-вчені з глибокими знаннями і новітнім практичним досвідом.
Унікальне обладнання
Найсучасніше діагностичне та лікувальне устаткування дозволяє отримувати точні та швидкі результати для здоров'я.