Приватна клініка "Корона" пропонує широкий спектр якісних медичних послуг у сфері жіночого здоров’я. У нас працюють лікарі-акушер-гінекологи з величезним досвідом і знаннями, які не тільки проведуть діагностичні дослідження на сучасному обладнанні, а й запропонують інноваційні варіанти терапії захворювань репродуктивної системи. Повсякденна робоча практика в клініці організована на засадах турботи про комфорт жінки, уваги, анонімності та кваліфікованої консультації гінеколога у Львові.

До нас звертаються з різними проблемами гінекології і завжди отримують кваліфіковані поради та оперативне їх вирішення. Існує упередження щодо вартості послуг приватного фахівця. Але навіть одноразовий прийом у державного гінеколога продемонструє відсутність економії та спонукає звертатись за сучасною адекватною допомогою з фіксованим прайсом. 
Якість отриманих медичних послуг, комфорт та гарантія статевого здоров’я дадуть відповідь на питання, чому потрібен саме приватний гінеколог у Львові.

Послуги приватного гінеколога у Львові в клініці "Корона":

  • прийом фахівця, що включає огляд та консультування;
  • лабораторна діагностика;
  • проведення функціональної діагностики (УЗД по гінекології, візуальна кольпоскопія та ін.);
  • корекція гормонального статусу;
  • лікування безпліддя;
  • лікування невиношування вагітності;
  • нормалізація циклу;
  • супровід та планування вагітності та ін.

Ви можете завітати до медичного центру "Корона" або зателефонувати, щоб дізнатись ціни на консультацію гінеколога. У Львові ми розташовані в центрі міста, в зручному сучасному приміщенні. Правдиві відгуки про наших лікарів є у безперешкодному доступі в мережі. Ви можете самостійно обирати до якого фахівця варто звернутись.

Гінеколги клініки "Корона" нададуть всебічну допомогу і підтримку у відновленні та збереженні вашого репродуктивного здоров’я.

Відгуки

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Комплексне лікування
У "Короні" Ви на місці маєте можливість пройти діагностику, отримати фахову консультацію та якісне лікування.
Кваліфікований персонал
У нас приймають доктори медичних наук та молоді лікарі-вчені з глибокими знаннями і новітнім практичним досвідом.
Унікальне обладнання
Найсучасніше діагностичне та лікувальне устаткування дозволяє отримувати точні та швидкі результати для здоров'я.