Адреса :
м.Львів , вул. Снопківська, 18
koronamed.lv@gmail.com

Записатись на прийом

Лікування геморою після пологів

Геморой – патологічне розширення вен прямої кишки, внаслідок чого судинна стінка змінює форму і утворює гемороїдальні вузли навколо відділу кишківника. Під час вагітності збільшення розміру матки викликає постійний тиск на товсту і пряму кишки, провокуючи місцевий застій крові. Це, в свою чергу, спричинює утворення гемороїдальних вузлів.
На ранніх стадіях геморой проявляється:

• дискомфортом в прямій кишці;
• відчуттям неповного випорожнення;
• наявністю слизу і крові в калі.

Важливість оперативного лікування геморою після пологів

При появі перших ознак радимо звернутися до проктолога за консультацією, адже прогресування хвороби може зашкодити як матері, так і дитині. 

Поєднання процесів вагітності та геморою, особливо на гострих стадіях, призводить до запалення, а кровотечі із заднього проходу спричинюють кисневе голодування плоду, що вкрай небезпечно для нього. Рекомендовано обов’язково пройти консультацію проктолога перед плануванням вагітності.

Під час пологів є великий ризик ускладнень, що може призвести до хірургічного лікування геморою після пологів. У Львові в клініці «Корона» ми вживаємо всіх можливих заходів для уникнення такої ситуації. 

Лікування геморою залежить від стадії хвороби та періоду вагітності. Найчастіше в період гестації вдаються до консервативного методу (лікарські препарати у вигляді свічок, гелів і мазей). Прогресування хвороби вимагає іншого підходу. 
 
Безопераційне видалення геморою не несе особливого ризику для вагітної жінки, всі процедури проводяться під місцевою анестезією і не вимагають тривалої госпіталізації. Також вони можуть бути використані під час вигодовування дитини. Фахівці клініки «Корона» у Львові надзвичайно турботливо ставляться до здоров’я жінки і пропонують тільки найбезпечніші методи терапії, а ціни на лікування геморою залишаються доступними.

Записатись на прийом