У медцентрі Львова Хірургічна клініка "Корона" приймають одні з найкращих хірургів-флебологів в Україні, а також професор судинної хірургії. Кваліфікація лікарів постійно підвищується. А обладнання, за допомогою якого проводяться операції, єдине на Західній Україні. Зокрема, в діагностичному процесі використовується найсучасніша техніка.

1. Ендоскопічна система з ранньою діагностикою раку FUJINON (Японія)

Система забезпечує високу чіткість зображень, а також широкі можливості їх обробки. Завдяки сучасним технологіям, що відкривають нові можливості в діагностиці, ендоскопічна система FUJINON впорається навіть з особливими клінічними ситуаціями. Зручне в експлуатації та ефективне японське обладнання має здатність не тільки виявити ранні запальні й пухлинні процеси, а й зробити повторний огляд і підтвердити онкологічний діагноз.

Cистема FUJINON для діагностики раку

2. Апарат Siemens Acuson NX Elite (2019 р.)

Це сучасний 3D сканер УЗ, який проводить широкий спектр діагностичних маніпуляцій. Siemens Acuson NX Elite використовується у високоточних дослідженнях у гінекології, акушерстві, мамології та загальному УЗД огляді внутрішніх органів. У порівнянні з попередніми моделями він має вдосконалені характеристики. Апарат оснащений монітором з 19 дюймовим ЖК-дисплеєм, що здатний обертатися на 180° для більш зручної демонстрації пацієнту результатів огляду. Візуалізація - 3D та 4D. А новітня технологія SieClear дозволяє проводити якісне багатопроменеве обстеження.

Апарат Siemens Acuson NX Elite в клініці Корона

3. УЗ апарат Kantron Medical Imagic (2015 р.)

Універсальний стаціонарний ультразвуковий діагностичний апарат впорається з проведенням будь-яких ультразвукових досліджень. Він надасть високоякісну інформацію в постановці діагнозу. Апарат оснащений 4 портами для датчиків з частотою від 1,0 до 18,0 МГц, ЖК-монітором з високою точністю зображення. Kantron Medical Imag робить сканування із застосуванням контрастних речовин, панорамне сканування, стрес-ехотестування. А також має розширену програму для гінекології та акушерства.

Апарат Kantron Medical Imagic

4. Кольпоскоп Scaner (2018 р.)

Апарат оснащений програмним забезпеченням MEDViso, що дозволяє проведення кольпоскопії одночасно з декількома лікарями, миттєвий друк результатів дослідження та їх зручну презентацію пацієнту. У комплектацію включений кольпоскопічний атлас, тому з’явилась можливість порівняння результатів дослідження зі знімками, які представлені в ньому. Кольпоскоп Scaner має високоякісну німецьку оптику – скло для лінз виготовлене компанією Schott. Продумане й надійне світлодіодне джерело світла покращує якість зображення і дозволяє розглянути навіть найменші деталі.

Кольпоскоп Scaner

5. УЗ апарат Siemens Acuson Juniper (2019 р.)

Апарат призначений для використання в різних клінічних ситуаціях. Він має гнучкі, інтуїтивно зрозумілі налаштування. Швидке включення і підготовка системи дозволяє заощадити час лікаря й пацієнта. Завдяки 5 активним портам-перетворювачам пристрій може використовуватися в різних відділеннях. Універсальна система створена для пацієнтів з різними анатомічними і фізіологічними особливостями. Siemens Acuson Juniper працює на 40% тихіше, ніж інші ультразвукові системи цього класу. Спеціальний захисний лист для клавіатури дає можливість використовувати апарат навіть у стерильних умовах, наприклад в операційній.

УЗ апарат Siemens Acuson Juniper

6. Мийна система MTW 01 для стерилізації ендоскопів, Корея (2019 р.)

Кожний пацієнт прагне отримати не тільки якісну діагностичну допомогу, а й бути впевненим у стерильності діагностичного обладнання. Мийна система MTW 01 використовується повсякденно та призначена для регулярної роботи. Гнучкі ендоскопи оброблюються за лічені хвилини. Пристрій може похвалитися покращеною системою очищення і полоскання. Має якісний потужний насос, фільтри для води, контроль герметичності ендоскопа й систему блокування затоплення камери.

Мийна система MTW 01 для стерилізації ендоскопів