У медцентрі Львова Хірургічна клініка "Корона" приймають одні з найкращих хірургів-флебологів в Україні, а також професор судинної хірургії. Кваліфікація лікарів постійно підвищується. А обладнання, за допомогою якого проводяться операції, єдине на Західній Україні. Зокрема, в діагностичному процесі використовується найсучасніша техніка.

1. Ендоскопічна система з ранньою діагностикою раку FUJINON (Японія)

Система забезпечує високу чіткість зображень, а також широкі можливості їх обробки. Завдяки сучасним технологіям, що відкривають нові можливості в діагностиці, ендоскопічна система FUJINON впорається навіть з особливими клінічними ситуаціями. Зручне в експлуатації та ефективне японське обладнання має здатність не тільки виявити ранні запальні й пухлинні процеси, а й зробити повторний огляд і підтвердити онкологічний діагноз.

2. Апарат Siemens Acuson NX Elite (2019 р.)

Це сучасний 3D сканер УЗ, який проводить широкий спектр діагностичних маніпуляцій. Siemens Acuson NX Elite використовується у високоточних дослідженнях у гінекології, акушерстві, мамології та загальному огляді внутрішніх органів. У порівнянні з попередніми моделями він має вдосконалені характеристики. Апарат оснащений монітором з 19 дюймовим ЖК-дисплеєм, що здатний обертатися на 180° для більш зручної демонстрації пацієнту результатів огляду. Візуалізація - 3D та 4D. А новітня технологія SieClear дозволяє проводити якісне багатопроменеве обстеження.

3. УЗ апарат Kantron Medical Imagic (2015 р.)

Універсальний стаціонарний ультразвуковий діагностичний апарат впорається з проведенням будь-яких ультразвукових досліджень. Він надасть високоякісну інформацією в постановці діагнозу. Апарат оснащений 4 портами для датчиків з частотою від 1,0 до 18,0 МГц, ЖК-монітором з високою точністю зображення. Kantron Medical Imag робить сканування із застосуванням контрастних речовин, панорамне сканування, стрес-ехотестування. А також має розширену програму для гінекології та акушерства.

4. Кольпоскоп Scaner (2018 р.)

Апарат оснащений програмним забезпеченням MEDViso, що дозволяє проведення кольпоскопії одночасно з декількома лікарями, миттєвий друк результатів дослідження та їх зручну презентацію пацієнту. У комплектацію включений кольпоскопічний атлас, тому з’явилась можливість порівняння результатів дослідження зі знімками, які представлені в ньому. Кольпоскоп Scaner має високоякісну німецьку оптику – скло для лінз виготовлене компанією Schott. Продумане й надійне світлодіодне джерело світла покращує якість зображення і дозволяє розглянути навіть найменші деталі.

5. УЗ апарат Siemens Acuson Juniper (2019 р.)

Апарат призначений для використання в різних клінічних ситуаціях. Він має гнучкі, інтуїтивно зрозумілі налаштування. Швидке включення і підготовка системи дозволяє заощадити час лікаря й пацієнта. Завдяки 5 активним портам-перетворювачам пристрій може використовуватися в різних відділеннях. Універсальна система створена для пацієнтів з різними анатомічними і фізіологічними особливостями. Siemens Acuson Juniper працює на 40% тихіше, ніж інші ультразвукові системи цього класу. Спеціальний захисний лист для клавіатури дає можливість використовувати апарат навіть у стерильних умовах, наприклад в операційній.

6. Мийна система MTW 01 для стерилізації ендоскопів, Корея (2019 р.)

Кожний пацієнт прагне отримати не тільки якісну діагностичну допомогу, а й бути впевненим у стерильності діагностичного обладнання. Мийна система MTW 01 використовується повсякденно та призначена для регулярної роботи. Гнучкі ендоскопи оброблюються за лічені хвилини. Пристрій може похвалитися покращеною системою очищення і полоскання. Має якісний потужний насос, фільтри для води, контроль герметичності ендоскопа й систему блокування затоплення камери.