Наше обладнання

Ми відкривали клініку з розумінням, що мати найкваліфікованіших лікарів це добре, а якщо також подбати про обладнання, то ще краще. Таким чином, нашим відвідувачам не потрібно шукати, де можна зробити аналізи, що назначив лікар. А операції проводяться за допомогою остаткування, якого немає більше в жодному медичному закладі Львова.

Ендоскопічна система з ранньою діагностикою раку Fujinon (Японія)

ЕНДОСКОПІЧНА СИСТЕМА З РАННЬОЮ ДІАГНОСТИКОЮ РАКУ FUJINON (ЯПОНІЯ)

Система забезпечує найчіткішу в світі якість зображення і багато варіантів його обробки. Завдяки цьому, наші лікарі отримали більше можливостей в діагностиці, ніж їхні колеги з інших медичних центрів. Пристрій впорається навіть з особливими клінічними ситуаціями. Японська ендоскопічна система виявилася найефективнішою у діагностуванні запальних і пухлинних процесів на ранніх стадіях. Таким чином, наші лікарі виявляють рак миттєво.
Апарат siemens acuson nx elite

АПАРАТ SIEMENS ACUSON NX ELITE (2019 Р.)

Цей 3D сканер УЗ, більшою мірою, використовують у високоточних дослідженнях по гінекологічній лінії, мамології та акушерстві, а також коли проводять загальний огляд внутрішніх органів. Порівнюючи з попередніми моделями, покращення технічних характеристик суттєво відчутне. Завдяки технології SieClear тепер можна проводити якісне багатопроменеве обстеження. Крім цього, цей апарат має величезний 19-дюймовий дисплей, що також може обертатися на 180° для демонстрації пацієнту результатів огляду. Цьому особливо раді молоді мами, адже тепер можна ще краще розгледіти рух дитини в утробі матері.
УЗ апарат kantron medical imagic (2015 р.)

УЗ АПАРАТ KONTRON MEDICAL IMAGIC (2015 Р.)

Стаціонарний ультразвуковий діагностичний апарат. Йому під силу будь-які ультразвукові дослідження. На цей момент цей апарат надає найчіткіші дані. Дозволено приєднати до 4 датчиків із частотою від 1,0 до 18,0 МГц, Kantron Medical Imagic робить сканування із застосуванням контрастних речовин, панорамне сканування, стрес-ехотестування. А також має розширену програму для гінекології та акушерства.
Кольпоскоп scaner (2018 р.)

КОЛЬПОСКОП SCANER (2018 Р.)

Оновлення пристрою у 2018-му, що зокрема торкнулось встановлення нового програмного забезпнчення MEDViso, дало можлиівість проводити кольпоскопію декільком лікарям одночасно та забезпечило моментальний друк результатів дослідження. Ми придбали цей пристрій з розширеною комплектацією, що включає кольпоскопічний атлас. Завдяки цьому, ми отримали можливість порівнювати результати дослідження зі знимками. Кольпоскоп Scaner має високоякісну німецьку оптику – скло для лінз виготовлене компанією Schott. Вмонтовані світлодіоди покращують якість зображення настільки, що можна розглянути все до найменших деталей.
УЗ апарат siemens acuson juniper (2019 р.)

УЗ АПАРАТ SIEMENS ACUSON JUNIPER (2019 Р.)

Що найбільше цінують в медичному обладнанні? Швидкість та інтуїтивність використання. Ми врахували негативний досвід різних груп населення, які проходили обстеження в різних медичних установах. Тому проходити УЗД у нас вам сподобається. Апарат, який ми застосовуємо, заощаджує час пацієнта та лікаря. До того ж, він працює на 40% тихіше, ніж інші ультразвукові апарати. Універсальна система Siemens Acuson Juniper розроблена для пацієнтів з анатомічними та фізіологічними особливостями.
Мийна система mtw 01 для стерилізації ендоскопів, корея (2019 р.)

МИЙНА СИСТЕМА MTW 01 ДЛЯ СТЕРИЛІЗАЦІЇ ЕНДОСКОПІВ, КОРЕЯ (2019 Р.)

Поруч зі словом “медицина” завжди стоїть “стерильність” і “чистота”. Що робить нас впевненими в стерильності? Роботи і мийна система MTW 01 Завдяки такому обладнанню наші ендоскопи обробляються за лічені хвилини. Цього точно так якісно не зробить людина. Пристрій має якісний потужний насос, фільтри для води, контроль герметичності ендоскопа та систему блокування затоплення камери.