Адреса :
м.Львів , вул. Снопківська, 18
koronamed.lv@gmail.com

Записатись на прийом

Проктолог

Проктологія – галузь медицини, що охоплює діагностику, лікування і профілактику захворювань товстої кишки, анального отвору та параректальної ділянки.

Зазвичай за консультацією проктолога звертаються люди зі скаргами на появу гнійних виділень, слизу або ж крові з прямої кишки, біль внизу живота (в ділянці товстого кишківника), порушення стільця (проноси, закрепи), анемія невідомого походження, різка невмотивована втрата ваги, наявність у сімейному анамнезі онкологічних захворювань кишківника.

Для постановки точного діагнозу, попри ретельно зібрані клінічні дані та огляд пацієнта, необхідне додаткове інструментальне обстеження – колоноскопія. Під час колоноскопії (відеоколоноскопії) лікар-ендоскопіст за допомогою спеціального обладнання оглядає стан слизової оболонки товстої кишки з візуалізацією на екрані монітора у десятикратному збільшенні.

Лікар-проктолог діагностує такі запальні захворювання товстої кишки:

1) коліти, хвороба Крона;

2) ерозії, виразки, тріщини;

3) поліпи, дивертикули;

4) злоякісні новоутворення (рак);

5) кровотечі з кишки.

При потребі можна взяти шматочок тканини кишківника (біопсія) з подальшим гістологічним обстеженням, здійснити видалення поліпів, ін’єкційний гемостаз для зупинки кровотечі. Задля максимального комфорту, за бажанням пацієнта, обстеження проводять у медикаментозному сні , що виключає болючість та дискомфорт під час маніпуляції. Під контролем анестезіолога вводяться седативні й знеболюючі препарати та здійснюється моніторинг вітальних функцій.

Приходьте на консультацію кваліфікованого лікаря-проктолога в клініку “Корона”

Сучасне обладнання у поєднанні з високим рівнем знань та досвідом лікарів дозволяє проводити якісну та інформативну діагностику хвороб товстої кишки, що через відповідне лікування приведе до успішного одужання. Наші лікарі продовжують поповнювати свої знання інноваційною інформацією у медичній сфері, беручи участь у численних конференціях, тренінгах та майстер-класах як в Україні, так і закордоном.

У зручний для Вас час й у зручних умовах проводиться обстеження й консультація проктолога. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта дозволяє обрати правильну тактику лікування – від консервативних методів до оперативних, оскільки у клініці наявний операційний блок із стерилізаційною та комфортабельними палатами.

Чуйний та привітний персонал допоможе в усіх організаційних питаннях та зробить Ваше перебування у клініці приємним! До того ж, ціни на консультацію прокотолога в нашій клініці помірні.

Записуватися на консультацію до проктолога просимо за телефонами: (032) 275 02 84, (066) 708 09 33, (068) 776 65 54.

Записатись на прийом