ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ У ЛЬВОВІ

Усі захворювання шлунково-кишкового тракту знає як діагностувати та лікувати лікар-гастроентеролог.

Наш ритм та спосіб життя, постійний стрес, порушення режиму харчування, його якості, їжа поспіхом, провокують виникнення та маніфестацію перших скарг з боку органів травлення. Здебільшого починає турбувати біль під грудиною, нудота, печія, відрижка, зниження апетиту. Якомога швидше потрібно звернутися до гастроентеролога, в компетенції якого розпізнати гастрит або ж виразкову хворобу шлунка чи дванадцятипалої кишки й вчасно розпочати лікування, уникнувши ускладнень. Також гастроентеролог займається лікуванням захворювань тонкого та товстого кишківника (ентероколіти різного походження, хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт, синдром подразненої товстої кишки).

ЗАХВОРЮВАННЯ, ЯКІ ЛІКУЄ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ

Доволі поширеним захворюванням серед нашого населення є жовче-кам’яна хвороба, несвоєчасне лікування якої завершується оперативним втручанням. У більшості випадків, пацієнти звертаються до лікаря після так званої жовчної коліки ‒ нападоподібного інтенсивного болю в правому підребер’ї, що супроводжується нудотою та блюванням, які не приносять полегшення. Ультразвукове обстеження та огляд лікаря дозволять обрати правильний шлях у консервативному лікуванні недуги й уникнути операції.

З усіма захворюваннями печінки (гепатити різної етіології, цироз, жировий гепатоз, гемохроматоз, хвороба Вільсона-Коновалова) та жовчевивідних шляхів також справиться гастроентеролог.

Важливим органом шлунково-кишкового тракту, який бере учать у травленні шляхом продукування ферментів, є підшлункова залоза. Запальні процеси у ній призводять до здуття живота, проносу, нудоти, відрижки, блювання, болю у верхніх відділах живота. Ураження острівцевого апарату підшлункової залози, де продукується інсулін, проявляється гіперглікемією (підвищення рівня глюкози в крові), провокуючи розвиток цукрового діабету. Лабораторне дослідження крові та ультразвукове обстеження допоможуть підтвердити діагноз панкреатиту. І знову ж таки, гастроентеролог ‒ саме той лікар, що зможе впоратися із цією недугою.

ДІАГНОСТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ ШЛУНКОВО-КИШКОВОГО ТРАКТУ

Усі необхідні діагностичні обстеження можна здійснити у нашій клініці:

Обстеження проводяться за допомогою сучасного устаткування експертного рівня. Для більшого комфорту ми пропонуємо проводити ендоскопічне обстеження кишківника та шлунка (колоноскопія, гастроскопія) у медикаментозному сні. Поки Ви знаходитеся у сні, лікар-ендоскопіст оглядає кишківник, за необхідності бере шматочок тканини для подальшого гістологічного обстеження й може видалити поліпи. Часи дискомфортних й болючих маніпуляцій в минулому! У сучасних умовах все відбувається комфортно й безболісно.

Щоб здати кров на дослідження, не потрібно йти та шукати найближчу лабораторію. Безпосередньо у нашому медичному центрі проводиться забір крові й скеровується на аналіз у лабораторний центр “ЕСКУЛАБ”, з яким ми співпрацюємо.

ПЕРЕВАГИ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЛЬВОВІ В КЛІНІЦІ “КОРОНА”:

У медичному центрі хірургічна клініка “Корона” надають свої послуги лікарі із вищою кваліфікаційною категорією та багаторічним досвідом – гастроентерологи, які є постійними учасниками міжнародних конгресів та конференцій.

Головна мета наших спеціалістів – не лише допомогти пацієнту у його боротьбі із захворюванням, а й створити атмосферу затишку та довіри. Прийом ведеться за попереднім записом у зручний для Вас час. Світлі й комфортні умови в кабінетах, де проводяться консультації, й світлі та теплі емоції ми Вам гарантуємо!

ЦІНА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЛЬВОВІ В КЛІНІЦІ “КОРОНА”

процедура
ціна, грн
Консультація гастроентеролога
600