УЗД СЕРЦЯ ДИТИНИ У ЛЬВОВІ

УЗД, чи ехокардіографія, – сучасний метод дослідження, поширений у дитячій кардіології. УЗД серця дитини у Львові в клініці «Корона» на сучасному обладнанні виконують кваліфіковані лікарі. Завдяки таким перевагам, як безпечність, легкість та безболісність проведення, ехокардіографія є найкращим способом для обстеження дитини, щоб виключити чи підтвердити наявність патологій. Під час обстеження відсутній негативний вплив від випромінювання, воно не потребує інвазивного втручання в організм, не викликає неприємних відчуттів і тому може проводитися без обмежень з перших годин життя.

КОЛИ ПОТРІБНО ЕХО СЕРЦЯ ДИТИНИ

Ехо серця дитини у Львові дозволяє детально розглянути в режимі реального часу будову серця та оцінити його роботу з метою профілактики чи діагностики захворювання. Усі дані відображаються на моніторі за допомогою відлуння ультразвукових хвиль.

Малюки не здатні описати симптоми того, що турбує, тому спостереження педіатра потрібно супроводжувати УЗД-обстеженням. Протипоказань до проведення процедури не існує. Ехолокація потрібна, якщо:

 • при огляді лікарем виявлені шуми чи порушення ритму серцебиття;
 • немовля народилося недоношеним;
 • новонароджений погано їсть чи спостерігається посиніння трикутника між носом та губами під час прийому їжі, малюк надто повільно набирає вагу;
 • відчувається зовнішнє дрижання в області серця;
 • трапляються випадки запаморочення, швидка втома, підвищена пітливість;
 • дитина скаржиться на біль у грудях;
 • не виключена вірогідність спадкових кардіологічних захворювань.

ЯК ПРОВОДЯТЬ ПРОЦЕДУРУ УЗД СЕРЦЯ ДИТИНИ?

Перед процедурою не потрібна спеціальна підготовка. Але дитину рекомендують не годувати за три години до обстеження, щоб не спотворити результати через зсув діафрагми. Для проведення процедури дитину вкладають на бік чи на спину та звільняють від одягу грудну клітину. На тіло розміщують датчики, що вловлюють шуми та коливання в органі. Лікар проводить сканером, змащеним спеціальним гелем, в області серця. Найменші пацієнти при цьому можуть лежати на руках у батьків, і хід обстеження не потурбує малюка.

Діти старшого віку можуть хвилюватись при візиті до лікарні. Тому якщо дитина в тому віці, коли вже розуміє, що відбувається навкруги, батькам варто заздалегідь розказати про візит, пояснити, що його не варто боятися чи навіть представити діагностику як цікаву гру. Батькам також не варто хвилюватись, адже чутливі діти легко переймають настрій дорослих.

У середньому перевірка із застосуванням УЗД-апарата триває 15-20 хвилин.

ХВОРОБИ, ЩО ДІАГНОСТУЮТЬ ЗА ДОПОМОГОЮ УЗД

Процедура дозволяє виявити патології, що неможливо діагностувати простим оглядом у педіатра чи електрокардіограмою. Серед них:

 • вроджена та набута вада серця;
 • аномалії серцевих клапанів та судин;
 • відхилення у розмірах органа та його частин;
 • порушення в роботі міокарда;
 • новоутворення, тромби тощо.

Ехокардіографію застосовують не тільки для діагностики патологій, але й у профілактичних цілях, коли треба оцінити функціональний стан серця. При своєчасному виявленні невеликих відхилень від норми та призначенні лікування є можливість уникнути розвитку серйозної хвороби. Тому важливо, щоб УЗ-діагностику виконував кваліфікований спеціаліст, який добре знається на всіх тонкощах справи. Фахівці клініки «Корона» мають у розпорядженні устаткування, що забезпечує точність вимірювання, та належний досвід, щоб виконати УЗД серця дитини у Львові за сучасними медичними стандартами. Ми піклуємося та підтримуємо наших пацієнтів на всіх етапах лікування.

Ціна на УЗД серця дитини у Львові в клініці «Корона»

Сучасний медцентр “Корона” пропонує доступні ціни на УЗД серця дитини. Також у нас можна пройти комплексне медичне обстеження у Львові або УЗД щитовидки у Львові.

процедура
ціна, грн
УЗД серця дитини (ЕХО)
700