Адреса :
м.Львів , вул. Снопківська, 18
koronamed.lv@gmail.com

Записатись на прийом

Негативний вплив вагітності та пологів на розвиток варикозу та геморою у жінок

Вагітність– ПЛЮСИ ТА МІНУСИ! Чому вагітність є фактором ризику виникнення та подальшого розвитку ВАРИКОЗУ та ГЕМОРОЮ?

Вагітність – натуральний стан для жінки. І всі чекають щасливої миті народження здорової дитини.

В той же час  майбутня дитина, що росте у череві матері, своєю вагою може перетискати вени малого таза, що погіршує венозне відтікання з нижньої частини тіла (нижче пупка).

Унаслідок утрудненого відтікання крові зростає тиск у:

– cистемі вен малого таза, що призводить до збільшення гемороїдальних вузлів, які під час запалення спричиняють біль. Ці вузли у повсякденному житті називають ГЕМОРОЇДАЛЬНИМИ, а хворобу – ГЕМОРОЄМ

– cистемі підшкірних вен нижніх кінцівок, що призводить до випинання вен, набрякання і важкості в ногах під кінець робочого дня, свербежу та печіння по ходу вен, судом. Медики називають цей стан ВАРИКОЗНОЮ ХВОРОБОЮ, а пацієнти – ВАРИКОЗОМ.

Під час пологів при додаткових навантаженнях тиск ще більше зростає і це негативно впливає як на розвиток ГЕМОРОЮ, так і на прогресування  ВАРИКОЗУ.

Якщо під час вагітності й після пологів у жінки наростають симптоми ГЕМОРОЮ і ВАРИКОЮ, то вона повинна отримати консультацію судинного хірурга та проктолога. Чому це потрібно зробити? Тому що, нажаль самі прояви цих хвороб самі не проходять, а тільки наростають і прогресують, що робить життя жінки не дуже комфортним. Більшість жінок вважає, що ці проблеми – природний наслідок вагітності та пологів, і лікувати їх не потрібно. Це не так!

Хірургічна клініка «КОРОНА» спеціалізується на діагностиці та лікуванні ГЕМОРОЮ і ВАРИКОЗУ з використанням найсучасніших технологій!

Приходьте до нас і ми Вам допоможемо!