Хвороби суглобів одна з найпоширеніших причин втрати працездатності. За даними ВОЗ, майже у кожної другої людини, яка досягла 45 років, є патологічні зміни опорно-рухової системи. Своєчасно виявити захворювання (а це є першочерговою умовою успішного лікування) дозволяє УЗД опорно-рухового апарату, в м. Львів таке обстеження можна пройти в хірургічній клініці "Корона".

У яких випадках потрібне УЗД суглобів?

Порушення і захворювання опорно-рухового апарату зазвичай дають про себе знати болісними відчуттями і руховими обмеженнями. Направлення на дослідження може виконати ортопед, травматолог, невропатолог, хірург. Найбільш часті симптоми, що свідчать про проблеми суглобів: 

 • Біль (у стані спокою та/чи при будь-яких рухах).
 • Запальні процеси (припухлості в області суглоба).
 • Обмеження рухливості.
 • М’язові болі з незрозумілої причини.
 • Хрускіт у суглобах.

Показанням для обстеження також є системні захворювання (артрит, артроз), вроджені аномалії й травми різного ступеня тяжкості (вивихи, розтягнення і т.п.), оскільки якісне УЗД дозволяє побачити всі тканини навколо суглобів. Направлення на УЗД суглобів можуть отримати пацієнти:

 • з підвищеною вагою (ожирінням);
 • ендокринними хворобами;
 • аутоімунними захворюваннями;
 • перед хірургічним втручанням;
 • які проходять лікування після травм (точна діагностика дозволяє контролювати і при необхідності коректувати лікування).

Які суглоби перевіряють під час УЗД опорно-рухового апарату?

За допомогою УЗД опорно-рухового апарату, ціна у Львові на яке цілком доступна, можна оцінити стан будь-яких суглобів. Найчастіше проводиться обстеження колінного, гомілковостопного, тазостегнового, ліктевого, плечового, променевозап’ястного і кистевого суглобів. Найбільш уразливими є колінний і тазостегновий суглоби. При УЗД здійснюється огляд не одного, а пари суглобів (хворий + симетричний йому здоровий), при цьому процедура може проводитися будь-яку кількість разів.

Що допомагає виявити УЗД?

Апарат ультразвукового обстеження дозволяє оглянути всі структури суглоба і зміни в них: тріщини, ураження хрящів і менісків, розриви, запалення, новоутворення. Разом з тим слід зазначити, що УЗД опорно-рухового апарату не замінює рентген, у багатьох випадках пацієнтам необхідно пройти обидва види обстеження.

Можливостей УЗД досить, щоб виявити:

Плечовий суглоб під час узд опорно-рухового апарату Травми (вивихи, забиті місця, ушкодження зв’язок, гематоми).

Вроджені дефекти (дисплазії).

Запальні (артрит) і дегенеративно-дистрофічні (артроз) захворювання.

Новоутворення (фіброзні спайки, кісти та інші).

Наприклад, лікар може видати направлення на УЗД колінного суглоба при підозрі на артрит, а при болях у колінному суглобі УЗД може показати запалення синовіальної оболонки чи розвиток артрозу.

Як проходить процедура УЗД суглобів у Львові?

Перед УЗД не потрібна підготовка, також немає протипоказань. Весь сеанс займає не більше 20 хвилин, процедура безпечна й безболісна. Лікар проводить обстеження за допомогою спеціального обладнання: на тіло наноситься гель, і лікар, проводячи акуратними рухами, таким чином сканує суглоби спеціальним датчиком. Залежно від особливостей обстежуваної ділянки фахівець може попросити прийняти різні положення тіла. По завершенню сканування пацієнтові видаються знімки й висновок.

Переваги УЗД опорно-рухового апарату у Львові в центрі "Корона"

Переваги УЗД опорно-рухового апарату в Львівському медичному центрі "Корона":

 1. У клініці використовується сучасне обладнання "Siemens Juniper" 2019 року.
 2. Прийом веде фахівець з 15-річним річним стажем.
 3. Конкурентні ціни та спеціальні пропозиції.
 4. Вас чекає спокійна атмосфера, привітний та уважний персонал.

Необхідну інформацію про проведення УЗД суглобів та запис Ви можете отримати за телефонами: (032) 275 02 84, (066) 708 09 33, (068) 776 65 54.

Відгуки

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Комплексне лікування
У "Короні" Ви на місці маєте можливість пройти діагностику, отримати фахову консультацію та якісне лікування.
Кваліфікований персонал
У нас приймають доктори медичних наук та молоді лікарі-вчені з глибокими знаннями і новітнім практичним досвідом.
Унікальне обладнання
Найсучасніше діагностичне та лікувальне устаткування дозволяє отримувати точні та швидкі результати для здоров'я.