Посада
Пластичний хірург

Назар Романович Грицевич, обрав своїм основним фахом медичну справу, а саме – пластичну хірургію як один із найбільш сучасних та ефективних способів допомагати людям.

На даний момент є хірургом першої кваліфікаційної категорії, кандидатом медичних наук, членом Всеукраїнської асоціації пластичних та реконструктивних хірургів.

Як практикуючий лікар, який постійно на зв’язку, консультую та проводжу операції не тільки у Львові, але й в Києві та інших містах України.

Професійна місія:

1) допомогти повернути здоров’я, красу та впевненість якнайбільшій кількості людей.

2) допомагти людям відновити та вдосконалити фізичну красу тіла.

Освіта

1. 2010 р. – Диплом про повну вищу освіту з відзнакою за спеціальністю “Лікувальна справа”, Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.

2. 2010-2013 рр. – навчання в інтернатурі на базі Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова за спеціальністю “Хірургія”.

3. 2010-2013 р. – у період проходження інтернатури також навчався у Львівській міській косметологічній лікарні. Після закінчення інтернатури у 2013 р. розпочав працювати у 1-шій міській клінічній лікарні ім. Князя Лева міста Львова. Цього ж року був зарахований на роботу у Львівську міську косметологічну лікарню.

4. 2015 р. – захистив кандидатську дисертацію

5. з 2016 р. по даний час – проходження спецкурсів клініки Ростислава Валіхновського.

6. 2016 р. – вступ у всеукраїнську асоціацію пластичних та реконструктивних хірургів (ВАПРЕХ).

7. 2017 р. – Диплом магістра державного управління за спеціальністю “Організація та управління охороною здоров’я”, Національна академія державного управління при Президентові України.

Наукова діяльність

У 2015 році я захистив кандидатську дисертацію на тему “Вивчення механізмів впливу L-триптофану та мелатоніну на слизову оболонку стравоходу за умов експериментальної гіперглікемії” і отримав науковий ступінь кандидата медичних наук. В ході досліджень мною було опубліковано 22 наукові роботи, з них – 8 статей, 3 в закордонних виданнях, в тому числі 1 у провідному закордонному фаховому виданні з IF 2,34, 14 робіт – у матеріалах конгресів, з’їздів і конференцій, та 1 деклараційний патент України.

Вчителі

Я пишаюся тим, що мені вдалося не просто отримати медичну освіту, але й вчитися у кращих лікарів від Бога, які допомогли сотням пацієнтів повренути собі здоро’я, радість та красу. У першу чергу я вдячний своїм батькам: Роману Євгеновичу Грицевичу – заслуженому лікарю України, та Оксані Володимирівні Грицевич – медику вищої категорії. Саме вони стали моїми першими провідниками у світ медицини, спрямовували та підтримували на шляху професійного становлення.

Низькій уклін усім викладачам медичного університету ім. Данила Галицького, які вкладали у нас усіх – тоді ще молодих студентів – не лише свої знання, але й душу. Навчання в інтернатурі пройшло під керівництвом Матвійчука Богдана Олеговича – доктора медичних наук, професора та дійсного члена Європейської Асоціації Хірургів. Богдан Матвійчук видав понад 180 наукових і навчально-методичних праць та підготував багатьох кандидатів наук.

В межах післядипломної медичної освіти у Львівській обласній клінічній лікарні я навчався під егідою Юрія Івановича Шаварова ‒ завідувача 3-го хірургічного відділення обласної лікарні та головного позаштатного спеціаліста Департаменту охорони здоров’я Львівщини.

Під час навчання у Львівській міській косметологічній лікарні моїм наставником з 2010 по 2015 рр. був Геннадій Маркович Каліка – пластичний хірург з 37-річним стажем, член асоціації пластичних хірургів України.

У 2016 р. я пройшов стажування у клініці Ростислава Любомировича Валіхновського, одного з найвідоміших українських хірургів в Україні, заслуженого лікаря України, директора і засновника медичного центру “Клініка Доктора Валіхновського”. У цьому ж році пройшов курси тематичного удосконалення по пластичній хірургії обличчя на кафедрі комбустiологiї та пластичної хiрургiї Нацiональної медичної академiї пiслядипломної освiти iм. П.Л.Шупика під керівництвом професора Пінчука Василя Дмитровича – президента Всеукраїнської асоцiацiї пластичних, реконструктивних i естетичних хiрургiв на базі приватної клiнiки “Київський мiський центр пластичної мiкрохiрургiї та естетичної медицини”.

У 2017 році пройшов курси тематичного удосконалення по пластичній хірургії молочної залози на кафедрі комбустiологiї та пластичної хiрургiї Нацiональної медичної академiї пiслядипломної освiти iм. П.Л.Шупика під керівництвом професора Галича Сергія Петровича – завідувача відділу мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургії, доктора медичних наук, професора, лауреата Державної премії України.

Я продовжую вчитись та вдосконалюватись, відвідуючи профільні конференції, симпозіуми, тренінги та курси за участі провідних спеціалістів пластичної хірургії, які дозволяють мені опановувати новітні методики операцій і маніпуляцій та застосовувати їх на практиці.

Сфери моєї практичної діяльності

 • Ринопластика – пластика носа, первинна, вторинна, пластика при вроджених і набутих дефектах, пластика носа після травм.
 • Омолоджуючі операції лиця та шиї: пластика верхньої частини обличчя, пластика середньої частини обличчя, пластика нижньої частини обличчя, кругова пластика (facelift), SMAS-пластика, пластика чола, пластика шиї.
 • Пластика верхніх повік (верхня блефаропластика), пластика нижніх повік (нижня блефаропластика), кантопексія, усунення птозу повік, усунення третьої, додаткової повіки, монгольської складки.
 • Ліпофілінг – введення власних жирових клітин для усунення носогубних зморшок, корекції форми підборіддя і виличних областей, моделювання контуру тіла, виправлення кривизни ніг, омолодження рук, корекції форми сідниць.
 • Ліпофілінг + PRP (збагачена тромбоцитами плазма), плазмоліфтинг.
 • Збільшення обєму молочних залоз – протезування, імплантація, аугментація грудей за допомогою імплантатів.
 • Покращення форми молочних залоз – підтяжки залози (мастопексія), зменшення молочних залоз (редукційна мамопластика), реконструкція грудей після видалення молочної залози за допомогою експандерів, створення нового сосково-ареолярного комплексу.
 • Хірургічне лікування гінекомастії.
 • Покращення форми вушних раковин – корекція клаповухості, вроджених та набутих дефектів вушних раковин.
 • Видалення новоутворів.
 • Видалення рубцевих деформацій та переведення їх у малопомітні.
 • Міні-абдомінопластика.
 • Розширена абдомінопластика з/без пластики грижових дефектів, усунення діастазу прямих м’язів живота.
 • Корекція контурів тіла за допомогою ліпосакції, ліпоаспірації, ліпоскульптури.
 • Імплантація, протезування гомілок, сідниць.
 • Корекція надлишків шкіри після проведених баріатричних операцій.
 • Інтимна пластика – покращення зовнішнього вигляду малих та великих статевих губ.
 • Хірургічне лікування облисіння – трансплантація волосся сучасними методиками.
 • Нехірургічна підтяжка нитками APTOS – підтяжка без розрізів.

Мої пацієнти – хто вони

Звернутись за послугами пластичного хірурга людей спонукають дуже різні причини. Однак завжди найважливішим аспектом є бажання бути в гармонії з собою та насолоджуватися своїм фізичним тілом. Тому до мене часто приходять:

 • люди з вродженими фізичними вадами;
 • люди з фізичними зовнішніми дефектами, отриманими внаслідок травм чи хвороб;
 • ті, хто має рубці та шрами, отримані внаслідок травм та операцій;
 • люди з проблемамою зайвої ваги;  
 • жінки, які хотіли б покращити естетичні дані свого тіла, зокрема обличчя та грудей;
 • в окрему групу варто віднести жінок, які втратили одну чи обидві молочні залози внаслідок важких хвороб (новоутворення, онко);
 • чоловіки та жінки, які хочуть повернути втрачене волосся голови;
 • люди старшого віку, які б хотіли усунути естетично неприємні їм вікові зміни тіла (зморшки, обвислість тощо);
 • люди, які відчувать значний психологічний дискомфорт у зв’язку з зовнішнім виглядом окремих частин тіла чи тіла в цілому;
 • люди, які вдосконалюють та слідкують за своїм тілом в силу професійних вимог (актори, спортсмени та ін.).

Чому варто звернутись саме до мене

1. Ось уже 7 рік я практикую у багатьох клініках, провів не одну сотню операцій. Мені довіряють та часто запрошують до партнерства кращі лікарі галузі.

2. Я володію найбільш сучасними методиками в галузі пластичної хірургії.

3. Я маю доступ до кращого медичного обладнання для проведення операцій, яке є на сьогоднішній день в Україні, проводжу складні операції у Львові та Києві.

4. Я сам особисто консультую і супроводжую кожного мого пацієнта. У разі якщо я розумію, що самостійно не в змозі вирішиити Вашу проблему, я порекомендую Вам спеціаліста, який неодмінно допоможе.

5. Завдяки постійному розвитку та спілкуванні з людьми я також володію унікальним досвідом виявлення та трансформації психологічних причин дискомфорту, пов’язаного з естетичними проблемами зовнішності.

Що буде, якщо Ви звернетесь до мене

Ми з Вами почнемо з того, що прояснимо найбільш важливі аспекти Вашої теперішньої проблеми, зробимо необхідні аналізи та процедури, з’ясуємо яким має бути результат.

Я впевнений, що зможу розвіяти більшість Ваших страхів та упереджень щодо пластичної хірургії, якщо такі виявляться. Ви можете розраховувати на грамотну консультаційну підтримку – до кожного пацієнта я простими словами доношу суть і необхідні знання про те, що буде відбуватися.

При потребі я також супроводжуватиму пацієнтів у післяопераційний період, допомагатиму їм адаптуватися до свого нового вигляду.