Комплексне обстеження

У яких випадках варто пройти комплексне обстеження у Львові?

 1. Якщо ви маєте незвичайні або необґрунтовані симптоми (наприклад, проблеми зі сном, запаморочення, постійна втома, зниження працездатності, часті головні болі тощо). Комплексне обстеження організму у Львові дасть змогу виявити проблему і своєчасно її розв’язати.
 2. Якщо ви маєте будь-яке захворювання. Повне обстеження піде лише на користь: завдяки йому лікар зможе скласти цілісну картину вашого стану і за необхідності скорегувати лікування.
 3. Якщо у вашій родині є випадки цукрового діабету, онкозахворювань, гіпертонії, інших хронічних і спадкових хвороб. Регулярний чек-ап дає змогу виявити хворобу на ранній стадії, коли вона легко піддається лікуванню.
 4. Якщо ви відповідально ставитеся до свого здоров’я. Багато небезпечних хвороб не проявляють себе на початкових етапах. Виявити їх можна тільки під час обстеження.

ПОВНЕ МЕДИЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ У ЛЬВОВІ В КЛІНІЦІ “КОРОНА”

Наш медичний центр у Львові на Снопківській проводить повне медичне обстеження для жінок та чоловіків.

КОМПЛЕКСНЕ ОБСТЕЖЕННЯ. ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ’Я

В комплекс чоловічого здоров’я входить:

ОБСТЕЖЕННЯ. ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ’Я

В комплекс жіночого здоров’я входить:

 

ЯК ПРОХОДИТЬ ДІАГНОСТИКА ОРГАНІЗМУ У ЛЬВОВІ?

Програма повного обстеження  передбачає  спеціальні підготовчі заходи (процес підготовки надає адміністратор перед візитом). Пройти чек-ап можна в будь-який час, головне, щоб за наявності хронічного захворювання це був період без загострення. Інакше результати обстеження можуть бути неточними.

Основні рекомендації для людей, які вирішили пройти діагностику організму у Львові:

 • Розпитайте близьких про родинні випадки хронічних захворювань, цукрового діабету, варикозної хвороби, гіпертонії, будь-яких видів пухлин (доброякісних або злоякісних) та ін. Це допоможе лікарю визначити фактори ризику, які потребують особливої уваги.
 • Не варто палити та вживати алкогольні напої за 48 годин до обстеження.
 • Напередодні обстеження черевної порожнини не слід вживати важку жирну їжу і продукти, які викликають надмірне газоутворення (молочні продукти, капусту, гриби, боби, копченості, виноград, яблука, солодощі, газовані напої, соки).
 • Прийом деяких медикаментів може вплинути на результати аналізів. Якщо ви приймаєте якісь ліки, дізнайтесь у лікаря, чи потрібно утриматися від них напередодні обстеження.
 • Йдучи до клініки, вдягніть зручний одяг, щоб почуватися максимально комфортно.

Повний медогляд організму займає 5-7 робочих днів. Після обстежень ви отримаєте:

 • результати та висновки обстежень;
 • рекомендований графік обстежень на кілька наступних років;
 • рекомендації лікаря, як підтримувати своє здоров’я.

ЧОМУ ВАРТО ПРОЙТИ ПОВНЕ МЕДИЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ У ЛЬВОВІ В КЛІНІЦІ “КОРОНА”?

 • Якість. У нас працюють високопрофесійні фахівці, доктори медичних наук та лікарі-вчені з практичним досвідом, які постійно вдосконалюють знання і підвищують кваліфікацію, вивчаючи новітні технології та методики на спеціалізованих курсах, конференціях і семінарах.
 • Надійність. Клініка обладнана за європейськими стандартами. Ми використовуємо ультрасучасне високоточне діагностичне і лікувальне обладнання та якісні матеріали.
 • Економія часу. Повне оперативне обстеження, аналізи, консультації та за необхідності лікування  – все в одному місці, в зручний час, без очікування та черг.
 • Профілактика. Всім відомо, що хворобі легше запобігти, ніж лікувати. Своєчасне діагностування – це впевненість у собі, а ще важлива процедура перед плануванням важливих подій, наприклад, вагітності.
 • Комфорт. «Корона» – це сучасна стильна будівля, висококваліфіковані, привітні й уважні співробітники, просторі світлі кабінети, зручні місця очікування. Ми робимо все, щоб кожний відвідувач почувався в клініці затишно і спокійно.
 • Вартість. Ціна на повне обстеження у Львові набагато нижча, ніж сума всіх окремих послуг.

Записатися на обстеження можна через форму на сайті або зателефонувавши за контактними номерами. Чекаємо на вас!

 

ЦІНА

ПРОЦЕДУРА
ЦІНА, ГРН
Пакет жіноче здоров’я №1
11075
Пакет жіноче здоров’я №2
5225
Пакет чоловіче здоров’я №1
8925
Пакет чоловіче здоров’я №2
2185