Ендоскопія

Ендоскопією називається огляд внутрішніх органів за допомогою спеціального приладу – ендоскопа. Ендоскоп вводиться в них через природні отвори (наприклад, у шлунок – через стравохід) або розрізи чи проколи. У Львові ендоскопія використовується для діагностики й лікування захворювань різних органів. Одночасно з нею можуть здійснюватися біопсія, зондування, введення ліків, інші медичні маніпуляції. Для максимального комфорту пацієнта, ми виконуємо ендоскопічні процедури під медикаментозним сном. Виконує ендоскопію спеціально підготовлений лікар-ендоскопіст. Вводячи камеру ендоскопа в досліджуваний орган, він отримує цифрове зображення його внутрішньої поверхні й на підставі цього робить медичний висновок. Ендоскопіст також бере участь у малоінвазивних оперативних втручаннях.

У КЛІНІЦІ «КОРОНА» МОЖНА ПРОЙТИ ТАКІ ЕНДОСКОПІЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ:

  • гастроскопія – обстеження стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки. Процедура виконується, якщо є підозра на виразки цих органів або розвиток пухлин, у разі гастритів, дуоденітів, кровотеч;

  • колоноскопія – обстеження товстого кишківника. Огляд здійснюється по всій його довжині (близько 2 м) у разі кровотеч із прямої кишки, геморою, постійних запорів, зниженого рівня гемоглобіну і високої ШОЕ, підозри на запальне захворювання, онкологію, поліп.

  • ректороманоскопія – дослідження прямої та іноді сигмовидної кишки.

Потрібне в разі кровотеч із прямої кишки, геморою, проблем з дефекацією, якщо є відчуття чужорідного тіла в прямій кишці, підозра на розвиток пухлин.

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЕНДОСКОПІЇ?

  • Гастроскопія. Слід припинити вживати їжу щонайменше за 8-10 годин до процедури. Перед процедурою слід попередити медичних працівників про алергію, цукровий діабет, інші захворювання. Перед уведенням гастроскопа іноді застосовують місцеву анестезію кореня язика, вводять пацієнтові седативний препарат, рідко – роблять загальну анестезію.

  • Колоноскопія та ректороманоскопія. За 2-3 дні до процедури слід перейти на спецдієту – виключити з раціону продукти, які довго перетравлюються або сприяють газоутворенню. Перед процедурою не можна їсти протягом 20 годин, слід очистити кишківник за допомогою клізми або спеціального препарату.

Усі ці дослідження у нас виконують професійні лікарі нашого медичного центру.

ЦІНИ НА ЕНДОСКОПІЮ У ЛЬВОВІ

Езофагогастродуоденоскопія

1650

Колоноскопія

2600

Колоноскопія + езофагогастродуоденоскопія з медичним сном

5750

 

 

Запис на консультацію за телефонами: (050) 282 98 68(068) 776 65 54.