ГАСТРОСКОПІЯ У ЛЬВОВІ

Гастроскопія, або езофагогастродуоденоскопія, – це безболісний та швидкий ендоскопічний метод дослідження, що проводиться за допомогою гастроскопу. Це еластична трубка і приєднана до неї оптична система, що детально демонструє стан слизової оболонки ШКТ та дає можливість забору біопсії, введення лікувальних препаратів. Зображення передається на монітор, і лікар може спостерігати поточну клінічну картину.

Фахівець призначає гастроскопію як профілактичний засіб або в разі підозри на наявність захворювань:

  • стравоходу;
  • шлунку;
  • дванадцятипалої кишки;
  • Helicobacter pylori;
  • виявлення пухлин та поліпів.

Серед симптомів, які свідчать про необхідність процедури, гастроентерологи називають: болі у шлунку, зміна кольору та консистенції калу, порушення ковтання.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ГАСТРОСКОПІЯ?

Підготовка до процедури передбачає перебування пацієнта натщесерце.

Під час дослідження пацієнт лежить на лівому боці, у нього в роті знаходиться пластиковий загубник, що забезпечує вільне просування гастроскопу і цілісність зубів.

Лікар під час огляду піддуває повітря в шлунок, щоб краще розглянути його і розправити шлункові складки.

У разі проведення гастроскопії з біопсією, до гастроскопу приєднуються тонкі медичні інструменти, які захоплюють маленький шматочок слизової оболонки.

ГАСТРОСКОПІЯ У ЛЬВОВІ В КЛІНІЦІ “КОРОНА”

У цілому, немає захворювань, які б не виявила гастроскопія. У Львові ви можете завітати або зателефонувати до медичного центру Хірургічна клініка “Корона”, де наші фахівці нададуть більш детальну інформацію.

Ціна на гастроскопію у Львові

Ціна на гастроскопію у Львові залежить від якості апаратури та кваліфікації фахівців. У клініці “Корона” працюють лише висококваліфіковані спеціалісти на найсучаснішому обладнанні, а вартість процедур вас приємно здивує.

Серед інших послуг клініки Корона процедура УЗД внутрішніх органів та комплексне обстеження у Львові.

Запис на процедуру за телефонами: (050) 282 98 68(068) 776 65 54.

ЦІНА НА ГАСТРОСКОПІЮ У ЛЬВОВІ
процедура
ціна, грн
Езофагогастродуоденоскопія
1650
Сигмоскопія
2000
Колоноскопія + езофагогастродуоденоскопія з медичним сном
5750