Гінекологія

Приватна клініка “Корона” пропонує широкий спектр якісних медичних послуг у сфері жіночого здоров’я. У нас працюють лікарі акушер-гінекологи з величезним досвідом і знаннями, які не тільки проведуть діагностичні дослідження на сучасному обладнанні, а й запропонують інноваційні варіанти терапії захворювань репродуктивної системи. Повсякденна робоча практика в клініці організована на засадах турботи про комфорт жінки, уваги, анонімності та кваліфікованої консультації гінеколога у Львові.

До нас звертаються з різними проблемами гінекології та завжди отримують кваліфіковані поради та оперативне їх вирішення. Існує упередження щодо вартості послуг приватного фахівця. Але навіть одноразовий прийом у державного гінеколога продемонструє відсутність економії та спонукає звертатись за сучасною адекватною допомогою з фіксованим прайсом. Якість отриманих медичних послуг, комфорт та гарантія статевого здоров’я дадуть відповідь на питання, чому потрібен саме приватний гінеколог у Львові.

Як часто необхідно проходити огляд у гінеколога?

Усім відомо, що вчасні профілактичні заходи запобігають виявленню та розвитку ускладнень більшості захворювань. Тому, аби почуватися на відмінно, підтримуючи своє жіноче здоров’я в нормі, потрібно проходити профілактичні огляди у лікаря-гінеколога не рідше одного разу на рік. При виявлені найменших змін та за необхідності динамічного спостереження кількість оглядів збільшується.

ПОСЛУГИ ГІНЕКОЛОГА У ЛЬВОВІ В КЛІНІЦІ “КОРОНА”:

 • Прийом фахівця, що включає огляд та консультування;
 • лабораторна діагностика;
 • проведення функціональної діагностики (УЗД по гінекології, візуальна кольпоскопія та ін.);
 • корекція гормонального статусу;
 • лікування безпліддя;
 • лікування невиношування вагітності;
 • нормалізація циклу;
 • супровід та планування вагітності та ін.

Ви можете завітати до медичного центру “Корона” або зателефонувати, щоб дізнатись ціни на консультацію гінеколога. У Львові ми розташовані в центрі міста, в зручному сучасному приміщенні. Правдиві відгуки про наших лікарів є у безперешкодному доступі в мережі. Ви можете самостійно обирати до якого фахівця варто звернутись.

КОЛИ ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ГІНЕКОЛОГА У ЛЬВОВІ?

На консультацію гінеколога у Львові звертаються жінки різного віку та з різними скаргами. Найчастіше турбують:

 • порушення менструального циклу;
 • больовий синдром при менструації (альгодисменорея);
 • поява виділень темно-коричневого забарвлення наприкінці місячних;
 • біль та кров’янисті виділення після статевого акту (контактні кровотечі);
 • ациклічні маткові кровотечі;
 • значні білуваті виділення та свербіж у ділянці піхви;
 • надмірний біль внизу живота.

З питанням жіночого безпліддя теж може допомогти приватний гінеколог. Оскільки найчастішою причиною жіночої безплідності є розлади ендокринної функції яйників, що можуть бути первинними та вторинними, як наслідок перенесених запальних змін. Діагностичний пошук включає визначення та оцінку рівня гормонів у крові, біопсію ендометрію з метою визначення повноцінності фази секреції, ультразвуковий огляд росту фолікулів та товщини ендометрію протягом циклу, вимірювання базальної температури для оцінки наявності овуляції.

ДІАГНОСТИКА В ГІНЕКОЛОГІЇ У ЛЬВОВІ В КЛІНІЦІ “КОРОНА”

Гінекологія у Львові на базі хірургічної клініки “Корона” має необхідні умови, щоб провести роздільне вишкрібання порожнини матки, видалення поліпів шийки та порожнини матки, аспіраційна біопсія ендометрію (пайпель діагностика ендометрію), внутрішньоматкова контрацепція (введення спіралі або гормональної капсули).

Аспіраційна біопсія – безболісний метод забору ендометрію для подальшого цитологічного, гістологічного і гістохімічного аналізу. Виконується за допомогою тоненької, гнучкої трубочки всередині якої знаходиться поршень. Цілком атравматична методика, що проводиться без наркозу, триває декілька хвилин й має високу діагностичну цінність. Дозволяє виявити доброякісні та злоякісні зміни ендометрію, запальні захворювання.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ОГЛЯД У ЛІКАРЯ ГІНЕКОЛОГА?

Перед візитом до лікаря-гінеколога у Львові достатньо дотримуватися загальних правил гігієни, додаткових спринцювань та вагінальних тампонів й свічок слід уникати. Необхідно утриматися від статевого акту за 24 години до огляду та повідомити лікаря про медикаменти, які ви приймаєте на даний час (оральні контрацептиви, препарати, що впливають на розрідження крові тощо). Найкраще спланувати візит до гінеколога у перші дні після завершення менструації.

Профілактичний огляд жінки охоплює:

 • пальпацію молочних залоз,
 • огляд шийки матки в дзеркалах,
 • забір вагінальних мазків для онкоцитологічного і бактеріоскопічних досліджень,
 • бімануальне обстеження,
 • пальцеве ректальне обстеження.

При потребі проводиться ультразвукова діагностика й кольпоскопія.

Кольпоскопія – ендоскопічний метод, який дозволяє оглянути шийку матки та стінки піхви за допомогою оптичного приладу – кольпоскопа, який дає збільшення у 10-30 разів. Кольпоскопія дозволяє виявити ранні зміни епітелію шийки матки, ерозії, передпухлинні стани, провести забір матеріалу для подальшого гістологічного дослідження, а також контролювати загоєння в процесі лікування. Спеціальної підготовки до маніпуляції пацієнтка не потребує.

У невимушеній та спокійній розмові з фахівцем Ви зможете поставити усі запитання щодо планування сім’ї або ж щодо засобів контрацепції, при чому гінеколог допоможе підібрати найкращий шлях без шкоди для здоров’я. Візит до гінеколога не повинен приносити жодного дискомфорту й залишати проблему відкритою.

Також в нашому медичному центрі можна записатися на консультацію до мамолога.

ЦІНА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРИВАТНОГО ГІНЕКОЛОГА У ЛЬВОВІ

ПРОЦЕДУРА
ЦІНА, ГРН
Первинна консультація гінеколога
750
Повторна консультація гінеколога
650
Гінекологічний огляд із забором мазків на мікрофлору і цитологію
600
Видалення спіралі 1 категорії
1000
Видалення спіралі 2 категорії
2000
Біопсія шийки матки + вишкрібання цервікального каналу (забір)
2500
Фракційне вишкрібання шийки та тіла матки
1500
Пайпель біопсія ендометрія
800
Радіохвильове лікування шийки матки (абляція, ексцизія)
5000
Медикаментозне переривання непрогресуючої вагітності
3100
Кольпоскопія
500
УЗД вагітності на ранніх термінах
700
УЗД плода в I-му триместрі вагітності (11-14 тиж.)
800
УЗД плода в II-му триместрі вагітності (18-22 тиж.)
800
УЗД плода в III-му триместрі вагітності (28-32 тиж.)
800
УЗД плодів (двійня)
950
Трансвагінальне УЗД органів малого тазу + ТА
700