Проктологія

Проктологія – галузь медицини, що охоплює діагностику, лікування і профілактику захворювань товстої кишки, анального отвору та параректальної ділянки.

Проктолог у Львові приймає пацієнтів зі скаргами на появу гнійних виділень, слизу або ж крові з прямої кишки, біль внизу живота (в ділянці товстого кишківника), порушення стільця (проноси, закрепи), анемія невідомого походження, різка невмотивована втрата ваги, наявність у сімейному анамнезі онкологічних захворювань кишківника.

Взагалі до лікаря-проктолога звертаються чоловіки та жінки різного віку з такими скаргами: 
 • свербіння заднього проходу;
 • запальні процеси навколо анального отвору;
 • дефекація супроводжується сильними болями;
 • кровотеча або кров’янисті виділення з анального отвору;
 • калові маси мають слиз або нетипове забарвлення;
 • відчуття розпирання і важкості у кишківнику, що супроводжується частими позивами до туалету;
 • часті закрепи або, навпаки, рідкі випорожнення, що можуть бути кров’янистими;
 • підвищене газоутворення.

Для постановки точного діагнозу, попри ретельно зібрані клінічні дані та огляд пацієнта, лікар-проктолог у Львові назначає необхідне додаткове інструментальне обстеження – колоноскопія. Під час колоноскопії (відеоколоноскопії) лікар-ендоскопіст за допомогою спеціального обладнання оглядає стан слизової оболонки товстої кишки з візуалізацією на екрані монітора у десятикратному збільшенні.

ЩО ЛІКУЄ ЛІКАР-ПРОКТОЛОГ У ЛЬВОВІ?

Сучасне обладнання клініки “Корона” у поєднанні з високим рівнем знань та досвідом лікарів дозволяє проводити якісну та інформативну діагностику хвороб товстої кишки, що через відповідне лікування приведе до успішного одужання.

Приватний проктолог у Львові діагностує такі запальні захворювання товстої кишки:

 1. коліти, хвороба Крона;
 2. ерозії, виразки, тріщини;
 3. поліпи, дивертикули;
 4. злоякісні новоутворення (рак);
 5. кровотечі з кишки.

При потребі можна взяти шматочок тканини кишківника (біопсія) з подальшим гістологічним обстеженням, здійснити видалення поліпів, ін’єкційний гемостаз для зупинки кровотечі. Задля максимального комфорту, за бажанням пацієнта, обстеження проводять у медикаментозному сні, що виключає болючість та дискомфорт під час маніпуляції. Під контролем анестезіолога вводяться седативні й знеболюючі препарати та здійснюється моніторинг вітальних функцій.

ЩО ВКЛЮЧАЄ ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД У ПРОКТОЛОГА У ЛЬВОВІ У КЛІНІЦІ «КОРОНА»?

Первинний огляд у проктолога у Львові клініки «Корона» включає: 
 • аноскопію – огляд прямої кишки на глибину до 10 см;
 • ректоскопію – огляд прямої кишки на глибину до 22 см;
 • пальцеве обстеження прямої кишки.
Усі обстеження в лікарні проводяться в зручному для пацієнта положенні – лежачи на кушетці на лівому боці.
При необхідності проктолог може замовити проведення у клініці фіброколоноскопії – це ендоскопія, при якій ендоскоп вводиться в товсту кишку, і через його трубку подається невелика кількість повітря, щоб отримати хороше зображення внутрішніх поверхонь. Також у нашій клініці проводиться процедура фіброгастроскопії.
На основі проведеного обстеження проктолог поставить діагноз та визначить причини захворювання. Уже після першого огляду можна починати лікування. При лікуванні геморою може бути призначено консультацію у хірурга в хірургії клініки.

ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ОГЛЯДУ У ЛІКАРЯ-ПРОКТОЛОГА?

Первинна консультація у лікаря-проктолога у Львові починається з ретельного огляду, до якого слід підготуватись. За день до огляду необхідно не вживати газоутворюючі продукти: усі напої з газом, свіжі фрукти й овочі, хлібобулочні вироби. За день до огляду не пізніше 18 години слід провести медичний варіант очистки кишечника:
 1. поставити 5-7 очисних клізм по 1,5-2 літра, а зранку поставити ще 3-4 клізми (остання клізма за 3 години до огляду);
 2. поставити одноразову мікроклізму «Нормакол» або «Енема»;
 3. прийняти проносний засіб: «Фортранс», «Діагнол» або «Ендофальк».
Проктолог може назначити повторний прийом у таких випадках: 
 • перев’язки після операції;
 • проведення аноскопії для контролю результатів лікування;
 • процедури латексного лігірування гемороїдальних вузлів.
Перед прийомом достатньо зранку опорожнитися. Додаткові процедури проводити не потрібно.

ПЕРЕВАГИ ПРИВАТНОГО ПРОКТОЛОГА У ЛЬВОВІ В КЛІНІЦІ “КОРОНА”

Наша проктологія у Львові продовжує поповнювати свої знання інноваційною інформацією у медичній сфері, беручи участь у численних конференціях, тренінгах та майстер-класах як в Україні, так і закордоном. До проктолога клініки «Корона» звертаються не тільки жителі Львова, а охочі з усієї України. Контакти є на сайті клініки.

У зручний для Вас час й у зручних умовах проводиться обстеження й консультація проктолога. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта дозволяє обрати правильну тактику лікування – від консервативних методів до оперативних, оскільки у клініці наявний операційний блок зі стерилізаційною та комфортабельними палатами.

Чуйний та привітний персонал допоможе в усіх організаційних питаннях та зробить Ваше перебування у клініці приємним! До того ж ціни на консультацію проктолога в нашій клініці помірні.

Запис на консультацію до проктолога чи інших вузьких спеціалістів таких як приватний лікар-гінеколог чи невропатолог у Львові здійснюється за телефонами: (050) 282 98 68, (068) 776 65 54.

ЦІНА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРОКТОЛОГА У ЛЬВОВІ В КЛІНІЦІ “КОРОНА

ПРОЦЕДУРА
ЦІНА, ГРН
Консультація проктолога із ректоманоскопією
1100