Судинна хірургія у Львові

СУДИННА ХІРУРГІЯ У МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ “КОРОНА”

Всесвітня організація охорони здоров’я головною причиною інвалідності та смертності на планеті називає захворювання серцево-судинної системи, що не були вчасно діагностовані та вилікувані.
Судинний хірург у Львові оглядає пацієнта
За даними організації, половина населення страждає на хронічні захворювання вен, що проявляються такими симптомами:

 • важкість і біль у ногах під час ходи;
 • синці та набряки кінцівок;
 • судинні зірочки/сітки та розширені вени на ногах;
 • судоми ніг.

Впізнали один або кілька симптомів? Судинний хірург в клініці “Корона” проведе консультацію, призначить необхідні обстеження, поставить точний діагноз та підбере найбільш ефективні методи лікування.

Ласкаво просимо до медичного центру «Корона» у Львові, де ми забезпечуємо найвищий стандарт медичного обслуговування для лікування судинних захворювань. Ми розуміємо, що судинні проблеми можуть бути серйозними та потребують компетентної та професійної уваги. Наша мета – надати нашим пацієнтам індивідуальний підхід та найкращі, якісні методи лікування для відновлення здоров’я судин.

Ми ставимо перед собою завдання забезпечити нашим пацієнтам високоякісну медичну допомогу на кожному етапі лікування. Наша команда складається з досвідчених та висококваліфікованих судинних хірургів, професорів,  які мають глибокі знання та розуміння усіх аспектів судинної медицини.

Ми оснащені інноваційним обладнанням і використовуємо сучасні методи діагностики та лікування, щоб забезпечити найкращі результати для наших пацієнтів.

Що лікує судинний хірург медичного центру “Корона” у Львові?

Судинна хірургія займається лікуванням вроджених чи набутих хвороб судин:

 1. атеросклероз – сильне потовщення стінок судин внаслідок утворення на них бляшок;
 2. варикозне розширення вен – стоншення венозної стінки та утворення вузлів;
 3. тромбоз – утворення згустків крові у судинах;
 4. стеноз – звуження просвіту судин;
 5. емболія – гостре закриття просвіту судини.

Основний принцип, яким керується хороший судинний хірург у Львові: чим раніше почати лікування, тим більше шансів позбутись хвороби. І тим дешевше це обійдеться, адже на консультацію, ви витратите значно менше коштів, ніж на оперативне втручання.

У хірургічній клініці «Корона» ми надаємо  повний спектр послуг у сфері судинної хірургії:

 1. Діагностика та консультації: Наші судинні хірурги проводять комплексну оцінку стану судин пацієнта та надають індивідуальні консультації для складання оптимального плану лікування.
 2. Відкрита хірургія: У випадках, коли вимагається хірургічний доступ, наші хірурги мають широкий досвід у виконанні відкритих судинних втручань.
 3. Лікування варикозної хвороби: Ми пропонуємо ефективні методи лікування варикозу, включаючи склеротерапію, лазерну абляцію та мініфлебектомію.

 

Радіочастотна абляція вен – лікування за допомогою струму високої частоти, що діє на стінки ураженої судини – може запропонувати вам тільки хірургічна клініка “Корона Львів” – це саме той заклад, де володіють найновішими методиками відновлення здоров’я Ваших судин. У нашому медцентрі можна пройти сучасне УЗД судин ніг для визначення точного діагнозу.

Лазерна абляція ― безпечний спосіб, який полягає в дії на уражену вену лазерного променя, що призводить до склеювання судини і поступового розсмоктування вени.

Склеротерапія ― сучасний метод лікування, заснований на введені в просвіт судини спеціального препарату (склерозанту), який викликає склеювання стінок та подальше розсмоктування вени.

Усі три методи характеризуються наступними перевагами:

 • висока ефективність завдяки точності впливу;
 • можливість проведення операції в складних випадках (при наявності індурації шкіри або трофічних виразок);
 • гарний косметичний ефект (відсутність шрамів);
 • короткий відновлювальний період без значущих обмежень способу життя;
 • безболісність та легка переносимість, завдяки чому можливе лікування варикозу після пологів.

 

Судинна хірургія у Львові: методи лікування захворювань судин в нашій клініці

Не кожен судинний лікар має технічні можливості для діагностики та лікування захворювань судин, адже методики сучасної судинної хірургії складні. Залежно від стадії захворювання лікар запропонує Вам:

 1. Оперативне лікування гострої хірургічної патології;
 2. малоінвазивне лікування (ендоваскулярні методики);
 3. радіочастотну або лазерну корекцію підшкірних вен ніг.

Записатися на прийом до судинного хірурга у Львові

Для запису на консультацію до судинного хірурга у Львові просимо звертатися за телефонами: (050) 282 98 68, (068) 776 65 54.

Також ми пропонуємо пройти обстеження:

Ціна на консультацію судинного хірурга у Львові в центрі “Корона”

ПРОЦЕДУРА
ЦІНА, ГРН
Консультація судинного хірурга у Львові в центрі “Корона”
750
Консультація судинного хірурга з УЗД
950
Консультація професора Кобзи І.І.
850