Спеціаліст судинної хірургії, ординатор відділення судинної хірургії Львівської обласної клінічної лікарні

Кіхтяк Тарас

Біографія
  • Кіхтяк Тарас Андрійович, спеціаліст судинної хірургії, ординатор відділення судинної хірургії Львівської обласної клінічної лікарні, надає планову та ургентну хірургічну допомогу хворим на судинну патологію. За участю Кіхтяка Тараса Андрійовича упродовж року проводиться більш як 300 оперативних лікувань.
  • Починав свій шлях на посаді дільничного лікаря-хірурга у Миколаївській ЦРЛ, куди був скерований як молодий фахівець, що закінчив з відзнакою Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.
  • Кіхтяк Тарас Андрійович – член Асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологі України а також Світової Федерації Українських Лікарських Товариств, постійний учасник та слухач заходів, що організовує Європейська Асоціація Судинних Хірургів (The European Society for Vascular Surgery).
  • Кіхтяк Тарас Андрійович – постійно підвищує свою кваліфікацію на спеціальних тематичних курсах післядипломної освіти в Україні та під час стажування закордоном у провідних клініках. Зокрема проходив навчання і практику у Краківському спеціалізованому шпиталі імені Івана Павла ІІ у відділенні клінічної хірургії серця, судин і трансплантології (Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawla II, oddzial kliniczny chirurgii serca, naczyn i transplantologii), прослухав курс лекцій проф. Франсуа Уля (Франція) на тему “Клінічна 3D анатомія венозної системи нижніх кінцівок. Діагностичні можливості ХХІ століття”, отримав сертифікат США (United States Army Medicak Research Institute of Infectious Diseases) про проходження курсу навчання за темою “Good Clinical Practice Education” (Навчання із забезпечення доброї клінічної практики).
Брав участь у таких заходів:
  • Кіхтяк Тарас Андрійович: спікер-форум для регіонів Європи, Канади, Азії, Африки (Анталія, Туреччина), ХХІ з’їзд хірургів України, ІІ з’їзд судинних та ендоваскулярних хірургів України (Львів, Україна), ІІІ з’їзд судинних хірургів і ангіологів України (Донецьк, Україна), ХІІІ Когрес Світової Федерації Українських Лікарських Товариств (Львів, Україна), Перша всеукраїнська конференція з флебології із міжнародною участю (Яремче, Україна), Medical Business Forum Міжнародного Благодійного Фонду за участю екс-міністра охорони здоров’я п. О.Квіташвілі та багатьох інших провідних спеціалістів з питань медицини (Київ, Україна), учасник різноманітних науково-практичних конференцій з міжнародною участю в Україні та закордоном.
  • Кіхтяк Тарас Андрійович автор та співавтор більш як 20 наукових праць.