відгуки

Щиро дякую,Кіхтяку Тарасу Андрійовичу за проведену операцію.Чудовий лікар, розумний, ввічливий, спеціаліст, компетентний у своїй справі.Лікар дуже уважний все конкретно і гарно пояснив про стан хвороби.Операція пройшла успішно.Дякую пані Ірині Кіхтяк і усьому персоналу,які були присутні під час операції.Більше б таких спеціалістів ,як в клініці"Корона"і в нас була б найкраща медицина. Рекомендую хірургічну клініку"Корона".
Надзвичайно приємно вражена роботою ендокринолога Москви Христини Андріївни! Дуже чуйна, людяна, компетентна спеціалістка. Завжди привітна, щира, а головне - справжній професіонал! Дякую, що допомогли! Це справді найкращий досвід від співпраці із лікарем, Христина Андріївна - приклад для багатьох, вдячна безмежно!
Хочу висловити щиру подяку талановитому хірургу Кіхтяк Тарасу Андрійовичу,який творить чудеса!Після операції я не впізнала своєї ноги-наскільки якісно,акуратно все було зроблено!Щиро дякую!Дай Бог Тарасу Андрійовичу здоров'я,сил і натхнення робити надалі людей здоровими,а жіночі ноги красивими!
Позитивні враження про клініку починаються з рецепції - приходила кілька разів - дівчата завжди привітні та професійні, це рідкість у Львові)) Звернулась у клініку у зв’язку з варикозом, після консультації в Кіхтяка Т.А. жодних вагань щодо того, де лікуватись, не залишилось. Тарас Андрійович уважний, професійний, компетентний, детально пояснив особливості кожного методу, не шкодував часу та дав відповіді на всі мої запитання, консультував по телефону, розвіяв страхи і вселив впевненість в успішному результаті. Більше б таких Лікарів :) Консультація, операція та післяопераційні огляди - все на висоті. Щиро дякую Тарасу Андрійовичу, анастезіологу (на жаль, забула ім’я) та медсестрам за професіоналізм та чудовий досвід! :) Бажаю успіхів та процвітання всій команді! ❤
Місяць тому робила лазерну абляцію вен у Кіхтяка Тараса Андрійовича. Прийшла на консультацію, де лікар зробив УЗД обох ніг, обговорив всі можливі варіанти лікування, відповів на всі мої запитання, ніхто нікуди не спішив і лікар дійсно приділив достатньо часу на консультацію. Через тиждень я прийшла на саму операцію, де мені дали повну анестезію і я гарно відіспалась в палаті після, медсестра періодично перевіряла мій стан. Виглядає як весь персонал з турботою ставиться до своїх пацієнтів. Через кілька годин після операції я вже була вдома. Видали дуже якісні компресійні панчохи. Поверталась на перевірку через 3 дні і ще раз через місяць, кожного разу робили УЗД. За пост операційні перевірки і Узд платити не треба, що мене здивувало:) Дякую Тарасу Андрійовичу і всьому персоналу! Дуже рекомендую!
Ввічливий персонал та професійні фахівці
Професійно! Надзвичайно приємний персонал!