ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗУ

З діагнозом “варикозна хвороба” ризикує зіткнутися кожен другий. Варикозне розширення вен – це патологічна деформація вен, яка є наслідком ослаблення судинних стінок і порушень у роботі венозних клапанів. Розширення вен може бути виявлено в різних органах, наприклад, у стравоході, однак найчастіше в медичній практиці зустрічається варикоз нижніх кінцівок. В залежності від того в якому стані звернувся пацієнт до фахівця назначають хірургічне лікування варикозу у Львові.

СИМПТОМИ ТА СТАДІЇ ВАРИКОЗНОГО РОЗШИРЕННЯ ВЕН

Фахівці розрізняють 6 стадій варикозу:

  • На початкових (1-2) стадіях пацієнти можуть помітити на ногах поодинокі судинні зірочки і сітки, з часом під шкірою починають проступати збільшені набряклі вени, з’являються вузлики.
  • При варикозі 3-го ступеню деформовані судини виступають над шкірою у вигляді хвилястих купин, та спостерігається набряк.
  • Далі варикоз призводить до утворення трофічних змін шкіри та виразок.

Серед інших симптомів – свербіж, набряклість ніг, судоми. Відвідати лікаря (судинного хірурга або флеболога) слід при появі перших ознак дискомфорту (тяжкість у ногах, набряки, сіточка). На початковій стадії призначають базисну консервативну терапію, спрямовану на зміцнення венозних стінок.

ОПЕРАЦІЯ НА ВАРИКОЗНЕ РОЗШИРЕННЯ ВЕН У ЛЬВОВІ

Єдиний дієвий метод лікування варикозу на пізніх стадіях хвороби – хірургічне втручання. Як показують практика та відгуки пацієнтів, найбільш ефективними і безпечними методами є лазерна та радіочастотна абляція. У деяких випадках лікар може порекомендувати склеротерапію чи флебектомію. Перед початком лікування в центрі Корона пацієнт проходить ретельне обстеження.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДЛЯ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗУ

Обмеженнями для хірургічного втручання для лікування варикозу є:

  • вагітність;
  • інфекційні хвороби;
  • загострення хронічних захворювань;
  • хвороби серцево-судинної і кровотворної систем;
  • та інші складні патології.

ЦІНА ОПЕРАЦІЇ НА ВАРИКОЗНЕ РОЗШИРЕННЯ ВЕН У ЛЬВОВІ?

Ціна операції на варикозне розширення вен у Львові, а також спосіб анестезії (місцева чи загальна) і тривалість реабілітаційного періоду (він може становити від 1 тижня до 1 місяця) залежать від вибраного методу лікування і стану пацієнта.

ЦІНА