КОНСУЛЬТАЦІЯ ФЛЕБОЛОГА

Лікар флеболог спеціалізується на захворюваннях вен різної локалізації, їх діагностиці, хірургічної та медикаментозної корекції. Вони входять до найпоширеніших патологій і в різному віці діагностуються у 30% чоловіків та жінок. Лікар цього профілю проводить оперативні втручання та призначає курс лікування для відновлення організму після маніпуляцій.

Коли потрібно звернутися до флеболога

Звертатися на прийом флеболога рекомендується у разі виявлення будь-якої хвороби вен або симптомів, пов’язаних зі здоров’ям ваших судин:

 1. Ви відчуваєте біль, печіння, набряк або будь-який дискомфорт у ногах, особливо після тривалого перебування у стоячому або сидячому положенні.
 2. Ви помітили розширені, виразні вени на ногах, особливо якщо вони супроводжуються важкістю, втомленістю або болем.
 3. У вас є синюваті або червоні плями на ногах, відчуття пульсації або підвищена чутливість у деяких ділянках ніг.
 4. Помітили зміни у структурі або кольорі шкіри на ногах, такі як почервоніння, темні плями або виразки, судинні зірочки тощо
 5. У вас є сімейна або особиста історія варикозного розширення вен нижніх кінцівок або інших захворювань судин.

У нашому медичному центрі ми розуміємо пацієнтів і що кожен випадок є унікальним, тому надаємо індивідуальний підхід до кожного. Висококваліфіковані лікарі володіють глибокими знаннями та досвідом у лікуванні варикозної хвороби вен, тромбофлебіту, флебіту та інших судинних патологій.

Як проходить консультація флеболога?

Консультація флеболога у Львові, в нашій клініці включає:

 • огляд пацієнта;
 • проведення УЗД вен (ультразвукового дуплексного сканування – УЗДС). Апаратна діагностика варикозу проводиться за підозри на наявність варикозної патології, щоб підтвердити діагноз та визначити ступінь ураження судин для складання схеми лікування;
 • призначення лікування;
 • за потреби підбір компресійного трикотажу.

Флеболог проведе огляд проблемних ділянок та вислухає усі скарги. Окрім з’ясування поточної ситуації, лікар збере анамнез. Важливо розуміти, що наявність скарг на болі в ногах, стомлюваність під час ходьби, важкість, поява розширених вен є приводом для звернення по медичну допомогу – консультацію флеболога. Якщо звернутись до лікаря після перших симптомів чи при перших ознаках захворювань – це шанс на профілактику або діагностику на ранній стадії.

Які методи лікування використовують наші флебологи?

У медичному центрі «Корона» ми застосовуємо малоінвазивні методи лікування варикозу, які проводяться без наркозу та без розрізів після чого наші пацієнти самостійно залишають клініку. Лікарі клініки досконало володіють усіма інноваційними методами лікування і щорічно виконують понад 500 таких процедур.
Методи лікування варикозу у клініці Korona:

 • радіочастотна абляція
 • лазерне лікування (ендовенозна коагуляція судин лазером)
 • лікування за допомогою біоклею VENABLOCK, VENASEAL
 • класична відкрита венектомія
 • склеротерапія

Чому обрати флебологію у медичному центрі “Корона”?

 1. Експертність: Наші флебологи мають багаторічний досвід у лікуванні різних захворювань судин. Вони постійно вдосконалюють свої навички та використовують передові методи діагностики та лікування.
 2. Індивідуальний підхід: ми розуміємо, що кожен пацієнт унікальний, тому ми пропонуємо індивідуальний та персоналізований підхід до кожного випадку. Під час консультації ми прослухаємо ваші скарги, проведемо ретельний огляд та розробимо оптимальний план лікування.
 3. Сучасні технології: наша клініка обладнана сучасними технологіями та обладнанням для точної діагностики та лікування судинних захворювань.
 4. Зручність та доступність: ми розуміємо, що ваш час дорогоцінний, тому ми пропонуємо гнучкий графік роботи та зручний запис на прийом до лікаря.

Наша команда кваліфікованих фахівців готова надати вам індивідуальну та професійну консультацію з усіх питань, пов’язаних зі здоров’ям ваших судин.
Відчуйте легкість руху та комфорт у кожному кроці з нашою професійною командою флебологів у Львові. Наша клініка пропонує повний спектр послуг з діагностики та лікування захворювань судин. У лікуванні варикозної хвороби важливо звертатися до лікаря вже з появою перших ознак. Тоді легше уникнути таких ускладнень, як тромбофлебіт, трофічні порушення, кровоточиві рани, які важко піддаються лікуванню. Також наші лікарі можуть надати повний перелік рекомендацій щодо профілактики захворювання або провести діагностику на ранніх стадіях та підібрати ефективне лікування захворювань вен чи судин.
Не відкладайте своє здоров’я на потім! Зверніться на консультацію флеболога у Львові вже зараз та отримайте комплексну допомогу. Записатися на прийом до флеболога можна за телефонами клініки:+38 068 776 65 54.
Ваше здоров’я – наша турбота. Медичний центр “Корона”

ЦІНА на прийом флеболога у Львові

процедура
ціна, грн
Консультація судинного хірурга (флеболога)
750
Консультація судинного хірурга з УЗД
950
Консультація професора Кобзи І.І.
850