ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗУ VENABLOCK І VENASEAL

Лікування варикозу біоклеєм Venaseal та Venablock

Лікування варикозного розширення вен за допомогою біоклею – революційна методика, яка вперше з’явилася в 2010 році в Америці. Роком пізніше вона була сертифікована на території Європи й отримала знак європейської відповідності СЕ. Результати проведених у 2015 році компанією FDA клінічних досліджень показали, що цей метод – найбезпечніший і найефективніший серед існуючих на той момент способів лікування варикозу. Він усуває не тільки косметичні дефекти, але й причину їх появи – венозний рефлюкс.

Від інших методів лікування варикозу застосування біоклею відрізняється тим, що:

 • процедура проводиться амбулаторно і не вимагає тривалого постільного режиму. Пацієнт повертається додому в день втручання. Повсякденною діяльністю можна починати займатися приблизно за годину;
 • до процедури не потрібно особливим чином готуватися; втручання мінімально травматичне. Традиційні для хірургічних втручань розрізи відсутні;
 • у післяопераційний період не потрібні перев’язки, носіння компресійної білизни, спеціальний догляд;
 • процедура лікування максимально комфортна й абсолютно безболісна; відсутній термічний ефект, тому ризики ураження нервових волокон (втрати їх чутливості), крововиливів та опіків відсутні;
 • клей максимально безпечний, не містить канцерогенів.

ПОКАЗАННЯ І ПРОТИПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ВЕН З ДОПОМОГОЮ БІОКЛЕЮ

Показання для лікування вен за допомогою біоклею

Процедура показана при варикозному розширенні вен у таких категорій пацієнтів:

 1. спортсмени, бізнесмени, телеведучі, працівники всіх професій, які не можуть собі дозволити тривалий реабілітаційний період;
 2. особи середнього та похилого віку, які не можуть переносити анестезію або наркоз через наявність будь-яких захворювань;
 3. пацієнти з низьким больовим порогом;
 4. будь-які пацієнти, які хочуть вилікувати варикоз швидко, в максимально комфортних умовах.

Протипоказання для лікування вен за допомогою біоклею

 1. Алергічна реакція на компоненти біоклею.
 2. Гострий поверхневий або мігруючий тромбофлебіт.
 3. Гострий сепсис.

Як проходить процедура лікування біоклеєм Venaseal та Venablock

Перед процедурою необхідно проконсультуватися у флеболога, зробити УЗД артерій і вен ніг. Процедура проходить у такій послідовності:

 • Пацієнта укладають на кушетку. Місце введення катетера знеболюється (місцева анестезія).
 • Трохи нижче коліна робиться прокол, через який у вену канюлею вводиться маленький катетер. Лікар контролює всі свої дії і переміщення катетера за допомогою УЗД-апарата.
 • Через аплікатор через задані проміжки довжини ураженої вени в неї вводиться біоклей. Після введення порції біоклею проводиться компресія вени. Потім катетер переміщається в задане методикою положення (зазвичай на 1-3 см), і вводиться нова порція біоклею. Клей моментально вступає в контакт з кров’ю, швидко полімеризується і склеює стінки вени.
 • За 1 сеанс можна обробити кілька вен на обох ногах. Після закінчення процедури катетер виймається, місце проколу обробляється і заклеюється пластиром.

Після процедури пацієнта відправляють в палату, де він відпочиває від години до декількох годин. Потім він відправляється додому. Косметичний ефект стає помітним відразу ж. Ризик рецидиву захворювання після такого втручання знижений до 1,5-3%.

У медичному центрі Львова “Корона” застосовуються 2 різновиди біоклею:

 • VenaBLOCK виробництва Туреччини.
 • VenaSeal виробництва США.

Який з них вибрати у вашому випадку, підкаже флеболог у ході консультації. Також фахівець може порадити лазерне видалення судин у Львові, яке є ефективним і безпечним методом.

Записатися на прийом до професора судинної хірургії можна з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 18:00. У суботу наші судинні хірурги-флебологи у Львові працюють з 10:00-15:00. Наше обладнання – єдине в Західній Україні.

Телефонуйте сьогодні +38 (066) 708 09 33

Ціна лікування варикозу біологічним клеєм Venablock і Venaseal

процедура
ціна, грн
Лікування варикозу біоклеєм VenaSeal (США) однієї ноги
55000
Лікування варикозу біоклеєм VenaSeal (США) двох ніг
62000