РАДІОЧАСТОТНА АБЛЯЦІЯ ВАРИКОЗНИХ ВЕН

Радіочастотна абляція – на сьогодні один з найкращих, найбільш безболісних і швидких методів усунення варикозно розширених вен нижніх кінцівок. Лікування відбувається за допомогою спеціального обладнання, без розрізів за один візит до лікаря.

Як працює радіочастотна абляція?

Метод радіочастотної абляції можна використовувати при будь-якому діаметрі варикозно зміненої вени, на всіх стадіях захворювання.

У сучасному медичному центрі “Корона” для лікування використовується радіочастотний апарат “Covidien Vnus RFG 2 Revision 4.6.0 Generator” (США). У вену вводиться спеціальний катетер, який діє на стінки вени з температурою близько 120℃. Довжина робочої частини радіочастотного катетера – 7 см. Кожен сегмент вени обробляється послідовно протягом 20 секунд. Після кожного циклу катетер просто пересувають на наступні 7 см і вмикається новий цикл обробки вени одним натисканням кнопки. Спеціальні відмітки на катетері дозволяють точно переміщувати його саме на потрібну відстань. Вся процедура проводиться під ультразвуковим контролем. Завдяки наявності датчика зворотного зв‘язку нема потреби розраховувати потужність подачі енергії. Тумесцентна анестезія і зовнішній тиск забезпечують необхідний тісний контакт робочої частини катетера зі стінкою вени. Процес обробки однієї вени займає в середньому 3-5 хв. Технічні параметри відображаються на екрані радіочастотного генератора в режимі реального часу.

Радіочастотна енергія більш безпечна, тому легко переноситься пацієнтом. При обробці радіочастотні хвилі цілеспрямовано діють на білок колаген ІІ типу і таким чином відбувається закриття вени без пошкоджень цілісності венозної стінки, без уражень інших довколишніх судин і тканин.

Проведення такої операції призначає лікар-флеболог у Львові, враховуючи анамнез хвороби та дані діагностичних досліджень, в тому числі УЗД вен нижніх кінцівок, поточного стану організму пацієнта.

Також в нашій клініці проводиться процедура лікування варикозу лазером на сучасному обладнанні.

Запис на обстеження за телефонами: (050) 282 98 68, (068) 776 65 54.

ЦІНА

процедура
ціна, грн
Радіочастотна абляція варикозних вен технологією Closure Fast VNUS (США) однієї ноги
35000
Радіочастотна абляція варикозних вен технологією Closure Fast VNUS (США) двох ніг
49500