КОЛОНОСКОПІЯ У ЛЬВОВІ

Колоноскопія у хірургічній клініці Корона Львова – це швидке й максимально інформативне обстеження кишечника. Метод дає змогу оцінити стан слизової оболонки й діагностувати захворювання на початковій стадії.

 

Колоноскопія потрібна завжди, коли є підозра про наявність патологій у нижніх відділах шлунково-кишкового тракту. До них належать:

 • неспецифічний виразковий коліт;
 • хвороба Крона;
 • поліпоз;
 • системні захворювання: колагеноз, васкуліт;
 • новоутворення на стінках кишечника.

Якщо скарг у пацієнта немає, здійснюється скринінг-обстеження задля раннього діагностування онкологічних і запальних захворювань кишечника. Після 40 років рекомендовано проходити колоноскопію кожні п’ять років.

У разі кишкових кровотеч, непрохідності товстого кишечника, а також потрапляння сторонніх тіл у ШКТ призначають екстрену колоноскопію без попередньої підготовки.

Процедура колоноскопії має низку протипоказань:

 • тяжкі форми серцевої та/або легеневої недостатності;
 • гостра фаза інсульту або інфаркту;
 • перитоніт;
 • тяжкі форми виразкового коліту та хвороби Крона;
 • спайкова хвороба;
 • інфекційні захворювання.

Відносні протипокази для колоноскопії – гемороїдальні вузли, анальна тріщина, парапроктит.

https://www.youtube.com/watch?v=mh90RPA-C10&feature=emb_logo

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ КОЛОНОСКОПІЇ У КЛІНІЦІ “КОРОНА” У ЛЬВОВІ

Результат діагностики безпосередньо залежить від ступеня очищення кишечника. Протягом двох-трьох діб перед обстеженням пацієнт має дотримуватися суворої дієти, яка складається з рафінованих продуктів, що легко перетравлюються. Потрібно виключити з раціону овочі та фрукти, чорний хліб, цільнозернові крупи, бобові, консерви, ковбаси, жирні продукти, спеції та прянощі, газовані напої.

Дієта для здійснення колоноскопії:

 1. Хлібобулочні вироби з борошна найвищого сорту: білий хліб, бісквіт, бублики, баранки, крекер (без домішок і маку); очищений рис, вермішель і лапша.
 2. Пісні сорти риби: тріска, хек, тунець, судак.
 3. Кисломолочні продукти: нежирні кефір і сир, твердий сир, натуральний йогурт (без домішок).
 4. Картопля, овочеві відвари.
 5. Вершкове масло й олія — у помірній кількості.
 6. Солодощі: мед, цукор, сироп, желе.
 7. Напої: соки без м’якоті, неміцні чай, кава, компот, кисіль, негазована вода.

Останнє приймання їжі — о 15:00 напередодні обстеження плюс уживання великої кількості рідини. Перед процедурою не можна приймати активоване вугілля та препарати заліза.

КОЛОНОСКОПІЯ У КЛІНІЦІ “КОРОНА” У ЛЬВОВІ

У хірургічній клініці «Корона» забезпечено всі умови для ефективного здійснення колоноскопії:

 • сучасне обладнання;
 • висококваліфіковані лікарі;
 • якісна підготовка пацієнта.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ КОЛОНОСКОПІЇ

У нашому діагностичному центрі використовується японська ендоскопічна система FUJINON нового покоління, призначена для раннього діагностування раку. Апарат складається з багатофункціонального колоноскопа, монітора й системи аналізування даних.

Колоноскоп — це гнучкий керований зонд з убудованою на кінці камерою, лампою та спеціальними інструментами. За допомогою нього здійснюється не тільки візуалізування слизової оболонки, а й потрібні лікувально-діагностичні маніпуляції, як-от біопсія, видалення поліпа, витягування чужорідного тіла чи припинення кровотечі.

СПЕЦІАЛІСТИ, ЯКІ ПРОВОДЯТЬ КОЛОНОСКОПІЮ

У приватній хірургічній клініці «Корона» працюють спеціалісти високого класу. Колоноскопію здійснюють лікарі-ендоскопісти найвищої категорії — Городиський Олег Богданович і Кирик Богдан Петрович, які мають понад 15 років досвіду.

МЕТОДИКА ЗДІЙСНЕННЯ КОЛОНОСКОПІЇ

Колоноскопія — це безпечна та практично безболісна процедура, хоча можливі відчуття дискомфорту та слабкості. Іноді — за показаннями або за бажанням пацієнта — практикується обстеження в стані медикаментозного сну.

Напередодні й у день обстеження бажані помірні фізичні навантаження: ходіння, присідання. Перед початком процедури здійснюють очищувальну клізму. Потім пацієнт лягає на лівий бік, зігнувши коліна й намагаючись максимально розслабитися. Лікар уводить колоноскоп у пряму кишку й починає обстеження. Уся процедура займає від 20 до 60 хвилин.

Після процедури бажано відпочити, щоб поновилася робота кишечника. Уже за дві години можна вживати варену, тушковану чи запечену їжу в невеликій кількості.

Ціна колоноскопії у Львові визначається рівнем технічного оснащення клініки та кваліфікації персоналу. Вартість колоноскопії залежить також від додаткових досліджень і вибору анестезії.

Також в нашій клініці є можливість пройти УЗД селезінки або комплексне обстеження організму у Львові.

Запис на консультацію за телефонами: (050) 282 98 68, (068) 776 65 54.

Ціна колоноскопії у Львові
процедура
ціна, грн
Колоноскопія
2600
Колоноскопія + езофагогастродуоденоскопія з медичним сном
5750