Посада
Ендокринолог, кандидат медичний наук

Москва Христина Андріївна – лікар-ендокринолог, кандидат медичних наук, асистент кафедри ендокринології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, лікар-ендокринолог Львівського обласного державного клінічного лабораторно-діагностичного ендокринологічного центру.

2009 р. – закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.

Дійсний член Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету (European Association for the Study of Diabetes – EASD), Української діабетичної асоціації, Асоціації превентивної та антиейджинг медицини (у межах Американської академії антиейджингу (А4М) та Міжнародного товариства з вивчення гормонів (IHS), Наукового товариства ім. Т.Шевченка (НТШ), Клубу ендокринологічних новацій (КЕН).

Брала участь в роботі 49-ї міжнародної конференція Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету (м.Барселона, Іспанія), XIII конгресу Світової федерації українських лікарських товариств (м.Львів, Україна), спікер-форуму ендокринологів для регіонів Європи, Канади, Азії, Африки (м.Київ, Україна), 50-ї міжнародної конференції Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету (м.Відень, Австрія), Міжнародного ендобриджу (м.Тбілісі, Грузія), VIII конференції сучасної клінічної онкології (м.Краків, Польща), а також різноманітних науково-практичних конференцій з міжнародною участю в Україні.

Отримала спеціальний науковий ґрант від Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету та доповідала результати своїх наукових розробок з пропозицією їх впровадження у практику на засіданні міжнародної конференції, що відбулась у м. Барселона (Іспанія).

Постійно підвищує кваліфікацію на спеціальних тематичних курсах післядипломної освіти під егідою міжнародних інституцій та в Україні, зокрема, отримала сертифікат США (United States Army Medical Research Institute of Infectious Diseases) про проходження курсу навчання за темою “Good Clinical Practice Education” (“Навчання із забезпечення хорошої клінічної практики”).

Автор і співавтор близько 100 наукових праць, у тому числі 3 посібників англійською мовою.