Хірургічна Клініка “Корона” – сучасний медичний центр у Львові, у якому під одним дахом зібрано найновітніші лікувально-діагностичні ресурси, що їх потребують пацієнти. У нас працюють відомі фахівці високого рівня кваліфікації, наші спеціалісти – це ті, кого радять друзям. Задля зручності пацієнтів, тут все продумано до дрібниць.
 
У медичному центрі надають кваліфіковану допомогу:

Окрім консультативної допомоги поліклінічної частини, тут функціонує унікальне відділення хірургії одного дня. Застосовуючи світового рівня медичне обладнання, висококваліфіковані спеціалісти зможуть упродовж короткого часового проміжку провести показану хірургічну процедуру чи маніпуляцію. В тому числі провести лазерне лікування судин у Львові.

Не виходячи за межі медичного центру, в діагностичній лабораторії Ви зможете здати всі необхідні аналізи, а в діагностичному відділенні за допомогою новітнього обладнання провести різноманітні інструментальні обстеження (наприклад, відеоколоноскопію, відеогастроскопію, ультразвукове дослідження, доплерографію). У хірургічній клініці “Корона” працює також денний стаціонар, де кваліфіковані й турботливі медичні сестри виконають відповідні призначення вашого лікаря (внутрішньовенне, дом’язове введення медичних препаратів тощо).
 
Персонал має за плечима багаторічний досвід практичної роботи, наукові розробки, патенти. Це лікарі вищої категорії, кандидати, доктори медичних наук, лікарі-ординатори, асистенти, доценти та професори кафедр, які постійно підвищують свій рівень знань на міжнародних і вітчизняних з’їздах, конференціях, симпозіумах, проходять стажування у провідних європейських клініках.

Сучасна багатоярусна будівля “Корони” (загальна площа 300 кв. м) розташована поблизу Стрийського парку, що забезпечує легке транспортне сполучення з усіма куточками Львова.

Привітний і компетентний працівник реєстратури допоможе з’ясувати шлях розв'язання Ваших проблем. Попередній запис дозволить уникнути зайвих хвилювань та напруження, а після перепочинку в затишній почекальні Вас запросять та проведуть до лікаря.
Пам’ятаймо, що вчасно поставлений діагноз і компетентна допомога збереже багато років Вашого життя і здоров’я. Ми знаємо, як Вам допомогти! Не зволікайте - телефонуйте!

  • Структура - операційний блок, денний стаціонар, діагностичне відділення, ендоскопічне відділення, консультативне відділення.
  • Кількість проведених операцій - 800-1000 в рік.
  • Наша місія – забезпечити тут, в Україні, та для українців, доступність медичних послуг високого міжнародного рівня.
  • Досягнення - перші на західній Україні провели РЧА, вибір року 2018, чиста лікарня, стажування, майстеркласи та світові конференції.
  • Фактори успіху - на першому місці щасливий і здоровий пацієнт, який після нашої допомоги може жити повноцінним життям.
  • Плани - розширятися і ставати повноцінною лікарнею зі стаціонаром і реанімацією.