УЗД МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ У ЛЬВОВІ

За багато років використання методика ультразвукового дослідження молочних залоз довела свою ефективність та безпечність. На сьогодні це основний метод виявлення патологій грудей. Пройти УЗД молочних залоз у Львові пропонує медичний центр “Корона”.

Коли слід робити УЗД молочних залоз?

Процедура не потребує направлення лікаря. Проходити її необхідно щонайменше раз на рік, а жінкам після 50 років – двічі на рік. Також, незалежно від віку, слід одразу звернутися до клініки в таких випадках:

 • болісні відчуття у грудях; виділення з сосків;
 • зміна форми однієї або обох грудей;
 • зміна форми сосків;
 • видима асиметричність грудей;
 • відчуття грудок та вузлів при пальпації;
 • зміна кольору шкіри навколо грудей та сосків, почервоніння, лущення.

Також варті уваги ямочки та вузли, які стають видимими на молочних залозах при підйомі рук. Призначають ультразвукове дослідження молочних залоз для оцінки стану органу при вагітності, годуванні груддю, для визначення динаміки лікування дисгормональних захворювань, для контролю стану імплантів після операції з корекції грудей. Процедура ультразвукового дослідження безпечна. На відміну від мамографії, яка є методом рентгенологічного дослідження, УЗД не несе променевого навантаження. Отже, проходити його можна стільки разів, скільки потрібно.

ЯКІ ПАТОЛОГІЇ ДІАГНОСТУЄ УЗД МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ?

За допомогою ультразвукового дослідження молочних залоз можна виявити низку небезпечних патологій на ранніх стадіях, коли лікування буде максимально ефективним. До них належать:

 • рак молочної залози у жінок;
 • гінекомастія у чоловіків, що також є частиною діагностики раку;
 • кісти та фіброзно-кістозна мастопатія.

УЗД незамінне для розрізнення лактазу та маститу. Це має ключове значення для вибору стратегії лікування.

Щодо ролі УЗД у боротьбі з раком грудей, то слід мати на увазі, що у понад 50% випадків це захворювання діагностується саме під час обстеження на ультразвуковому апараті.

КОЛИ ПРОХОДИТИ УЗД МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ?

На стан грудей впливає гормональний фон організму, тому жінкам слід зважати на менструальний цикл. Найкращі результати дають дослідження, що проводяться в певні дні. При циклі у 28 днів – на 5-12 день, при триваліших – на 7-14.

Але якщо турбують болі, виділення, у м’яких тканинах залоз відчуваються вузли або інші патологічні стани, звернутися до фахівців необхідно негайно, незалежно від дня циклу.

Також можуть не зважати на дати вагітні, жінки, які годують груддю, і ті, хто приймає гормональні протизаплідні препарати або проходить гормональну терапію.

УЗД МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ У ЛЬВОВІ У КЛІНІЦІ “КОРОНА”

Фахівці медичного центру Львова “Корона” мають великий досвід роботи з новітнім обладнанням для УЗД молочних залоз у Львові. Сама процедура займає не більше 20 хвилин. Для її проведення використовується спеціальний гель.

Під час процедури лікар за допомогою датчика вивчає структуру залоз. Завдяки сучасному обладнанню з високою чіткістю зображення він має змогу побачити найдрібніші зміни в тканинах. Окрім грудей, вивчається стан:

 • надключичних лімфовузлів;
 • підключичних лімфовузлів;
 • лімфатичних вузлів під пахвами.

Результати обстеження пацієнтка отримує одразу. У разі виявлення патологій вона має змогу звернутися до профільного лікаря клініки «Корона», в тому числі до кваліфікованого лікаря-гінеколога.

Ціна на УЗД молочних залоз у Львові 2022

процедура
ціна, грн
УЗД молочних залоз
800