Гастроентерологія

Усі захворювання шлунково-кишкового тракту знає як діагностувати та лікувати лікар-гастроентеролог.

Наш ритм та спосіб життя, постійний стрес, порушення режиму харчування, його якості, їжа поспіхом, провокують виникнення та маніфестацію перших скарг з боку органів травлення. Здебільшого починає турбувати біль під грудиною, нудота, печія, відрижка, зниження апетиту. Якомога швидше потрібно звернутися до гастроентеролога, в компетенції якого розпізнати гастрит або ж виразкову хворобу шлунка чи дванадцятипалої кишки й вчасно розпочати лікування, уникнувши ускладнень. Також гастроентеролог займається лікуванням захворювань тонкого та товстого кишківника (ентероколіти різного походження, хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт, синдром подразненої товстої кишки).

Гастроентерологія у Львові

ЗАХВОРЮВАННЯ, ЯКІ ЛІКУЄ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ

Доволі поширеним захворюванням серед нашого населення є жовче-кам’яна хвороба, несвоєчасне лікування якої завершується оперативним втручанням. У більшості випадків, пацієнти звертаються до лікаря після так званої жовчної коліки ‒ нападоподібного інтенсивного болю в правому підребер’ї, що супроводжується нудотою та блюванням, які не приносять полегшення. Ультразвукове обстеження та огляд лікаря дозволять обрати правильний шлях у консервативному лікуванні недуги й уникнути операції.

З усіма захворюваннями печінки (гепатити різної етіології, цироз, жировий гепатоз, гемохроматоз, хвороба Вільсона-Коновалова) та жовчевивідних шляхів також справиться гастроентеролог.

Важливим органом шлунково-кишкового тракту, який бере учать у травленні шляхом продукування ферментів, є підшлункова залоза. Запальні процеси у ній призводять до здуття живота, проносу, нудоти, відрижки, блювання, болю у верхніх відділах живота. Ураження острівцевого апарату підшлункової залози, де продукується інсулін, проявляється гіперглікемією (підвищення рівня глюкози в крові), провокуючи розвиток цукрового діабету. Лабораторне дослідження крові та ультразвукове обстеження допоможуть підтвердити діагноз панкреатиту. І знову ж таки, гастроентеролог ‒ саме той лікар, що зможе впоратися із цією недугою.

ДІАГНОСТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ ШЛУНКОВО-КИШКОВОГО ТРАКТУ

Усі необхідні діагностичні обстеження шлунково-кишкового тракту можна здійснити у нашій клініці:

Консультація гастроентерологія у Львові в клініці Корона

Обстеження проводяться за допомогою сучасного устаткування експертного рівня. Для більшого комфорту ми пропонуємо проводити ендоскопічне обстеження кишківника та шлунка (колоноскопія, гастроскопія) у медикаментозному сні. Поки Ви знаходитеся у сні, лікар-ендоскопіст оглядає кишківник, за необхідності бере шматочок тканини для подальшого гістологічного обстеження й може видалити поліпи. Часи дискомфортних й болючих маніпуляцій в минулому! У сучасних умовах все відбувається комфортно й безболісно.

Щоб здати кров на дослідження, не потрібно йти та шукати найближчу лабораторію. Безпосередньо у нашому медичному центрі проводиться забір крові й скеровується на аналіз у лабораторний центр “ЕСКУЛАБ”, з яким ми співпрацюємо.

ПЕРЕВАГИ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЛЬВОВІ В КЛІНІЦІ “КОРОНА”:

У медичному центрі хірургічна клініка “Корона” надають свої послуги лікарі із вищою кваліфікаційною категорією та багаторічним досвідом – гастроентерологи, які є постійними учасниками міжнародних конгресів та конференцій.

Головна мета наших спеціалістів – не лише допомогти пацієнту у його боротьбі із захворюванням, а й створити атмосферу затишку та довіри. Прийом ведеться за попереднім записом у зручний для Вас час. Світлі й комфортні умови в кабінетах, де проводяться консультації, й світлі та теплі емоції ми Вам гарантуємо!

 

ЦІНА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЛЬВОВІ В КЛІНІЦІ “КОРОНА”

ПРОЦЕДУРА
ЦІНА, ГРН
Консультація гастроентеролога
750