Чому вагітність сприяє геморою та варикозу

ЧОМУ ВАГІТНІСТЬ СПРИЯЄ ГЕМОРОЮ ТА ВАРИКОЗУ

Вагітність – натуральний стан для жінки. І всі чекають щасливої миті народження здорової дитини.

У той же час майбутня дитина, що росте в утробі матері, своєю вагою може перетискати вени малого тазу, що погіршує венозне відтікання з нижньої частини тіла (нижче пупка). Внаслідок утрудненого відтікання крові зростає тиск у cистемі вен малого тазу, що призводить до збільшення вузлів, які під час запалення спричиняють біль. Ці вузли називаються гемороїдальними, а хворобу, що виникає, – гемороєм.

Інша недуга, виникненню якої сприйяють ті ж причини – це варикоз або варикозна хвороба. Вона виникає і розвивається в cистемі підшкірних вен нижніх кінцівок, і супроводжується такими симптомами як випинання вен, набрякання і важкість в ногах під кінець робочого дня, свербіж та печіння по ходу вен, судоми в ногах.

Під час пологів при додаткових навантаженнях тиск ще більше зростає і це негативно впливає як на розвиток геморою, так і на прогресування варикозу.

Якщо під час вагітності й після пологів у жінки наростають симптоми геморою та варикозу, то вона обов’язково повинна отримати консультацію судинного хірурга і проктолога.

 

Чому потрібно звернутися за консультацією до лікаря?

Тому що, на жаль, прояви цих хвороб не проходять з часом, а тільки загострюються і прогресують, що робить життя жінки, м’яко кажучи, не дуже комфортним.

Більшість жінок вважає, що ці проблеми – природний наслідок вагітності та пологів, і лікувати їх не потрібно. Але це не так! Відкладаючи візит до спеціаліста, Ви ризикуєте довести хвороби до найгостріших стадій, коли вже буде потрібне серйозне хірургічне втручання.

Хірургічна клініка “Корона” спеціалізується на діагностиці та лікуванні геморою та варикозу у жінок після вагітності та пологів з використанням найсучасніших технологій.  В нашому медцентрі можна пройти УЗД судин та інші види УЗ-діагностики у Львові

Приходьте до нас і ми Вам допоможемо! Телефони для запису: 

(050) 282 98 68, (068) 776 65 54.

Також в нашій клініці усі бажаючі можуть пройти:

  • обстеження ендоскопії
  • обстеження гастроскопії
  • обстеження колоскопії
  • обстеження фіброколоскопії
  • обстеження фіброгастроскопії