Серед різних методів дослідження стану організму УЗД залишається актуальною уже протягом багатьох десятиліть. Так, ультразвукова діагностика у Львові, яку проводять у хірургічній клініці "Корона", є надзвичайно ефективною, адже може надати вичерпну інформацію про стан практично всіх органів і систем організму.

Як проходить ультразвукова діагностика у Львові?

Цей метод діагностики має неінвазивний характер (без проникнення в тіло) і базується на використанні ультразвуку. Хід ультразвукової діагностики у Львові такий:

  • Пацієнт приймає зручне положення та оголює ту частину тіла, яку потрібно продіагностувати. Її змащують процедура ультразвукової діагностикиспеціальним гелем, завдяки якому ультразвукові хвилі краще проходять через шкіру.
  • Лікар водить по поверхні тіла чутливим датчиком, легко торкаючись шкіри.
  • Прилад генерує ультразвукові хвилі. Органи тіла людини відбивають їх, але по-різному, оскільки мають неоднакову проникність коливань звуку на високих частотах.
  • Датчик фіксує усі ці відмінності, а комп’ютер переводить отриману інформацію у зображення на моніторі.
  • Лікар інтерпретує картинку, роблячи висновки щодо стану органу, який досліджувався.

Процедура займає лічені хвилини. Лікар майже відразу повідомляє пацієнту результати діагностики й надає фото з монітору приладу УЗД. Крім того, пацієнт отримує від лікаря письмовий опис стану обстежених органів. Цю інформацію слід передати фахівцю, який веде пацієнта, та додати до історії хвороби.

Головні переваги ультразвукової діагностики:

  1. Процедура абсолютно безболісна.
  2. Ультразвук повністю безпечний, тому УЗД не має жодних протипоказань та вікових обмежень.
  3. УЗ-дослідження можна проводити кілька разів на день.

Види УЗД у Львові в клініці "Корона"

лікар проводить процедуру узд Діагностика стану судин називається ультразвуковою доплерографією, успішність проведення якої залежить від технічного забезпечення медзакладу, кваліфікації і досвіду лікарів.

Якщо вам потрібно зробити УЗД у Львові, звертайтеся до хірургічної клініки "Корона". Тут є сучасний УЗД-апарат, що робить якісне сканування внутрішніх органів і судин, та висококваліфіковані фахівці. А унікальне для Західної України обладнання, на якому у клініці проводять втручання на судинах, дає змогу перетворити лікування варикозного розширення вен на операцію одного дня без перебування у стаціонарі.

Ультразвукове дослідження дає змогу не лише зробити висновок щодо наявності або відсутності багатьох хвороб і розладів, а й проаналізувати стан роботи різних внутрішніх органів і систем:

Оскільки УЗД – абсолютно безпечна процедура, її проводять вагітним жінкам, новонародженим малюкам і людям дуже похилого віку

Доступні ціни на ультразвукову діагностику у Львові

Отже, завдяки своїй високій інформативності та універсальності УЗД є незамінною діагностичною процедурою. А своєчасна УЗ-діагностика у клініці "Корона" у Львові – це запорука встановлення правильного діагнозу, призначення оптимального лікування та швидкого одужання. Також ми пропонуємо доступні ціни на ультразвукову діагностику у Львові, ознайомитися з якими можна на сайті в розділі Ціни.

Запис на УЗД за телефонами: +38 (068) 776 65 54, +38 (066) 708 09 33