Серед різних методів дослідження стану організму діагностика ультразвуком залишається актуальною уже протягом багатьох десятиліть. Якісне УЗД у Львові проводять у хірургічній клініці "Корона". Ця процедура є абсолютно безпечною та надзвичайно ефективною, адже завдяки сучасному компьютерному обладнанню може надати вичерпну інформацію про стан практично всіх органів і систем організму.

Головні переваги ультразвукової діагностики:

  1. Процедура абсолютно безболісна.
  2. Ультразвук повністю безпечний, тому УЗД не має жодних протипоказань та вікових обмежень.
  3. УЗ-дослідження можна проводити кілька разів на день.

Як проходить ультразвукова діагностика у Львові?

Цей метод діагностики має неінвазивний характер (без проникнення в тіло) і базується на використанні ультразвуку. Ультразвукова діагностика у Львові в нашій клініці проводиться наступним чином:

  • Пацієнт приймає зручне положення та оголює ту частину тіла, яку потрібно продіагностувати. Її змащують спеціальним гелем, завдяки якому ультразвукові хвилі краще проходять через шкіру.
  • Лікар водить по поверхні тіла чутливим датчиком, легко торкаючись шкіри.
  • Прилад генерує ультразвукові хвилі. Органи тіла людини відбивають їх, але по-різному, оскільки мають неоднакову проникність коливань звуку на високих частотах.
  • Датчик фіксує усі ці відмінності, а комп’ютер переводить отриману інформацію у зображення на моніторі.
  • Лікар інтерпретує картинку, роблячи висновки щодо стану органу, який досліджувався.

процедура ультразвукової діагностики

Процедура займає лічені хвилини. Лікар майже відразу повідомляє пацієнту результати діагностики й надає фото з монітору приладу УЗД. Крім того, пацієнт отримує від лікаря письмовий опис стану обстежених органів. Цю інформацію слід передати фахівцю, який веде пацієнта, та додати до історії хвороби.

Види УЗД в клініці "Корона"

Діагностика стану судин називається ультразвуковою доплерографією, успішність проведення якої залежить від технічного забезпечення медзакладу, кваліфікації і досвіду лікарів.

Якщо вам потрібно зробити УЗД у Львові, звертайтеся до хірургічної клініки "Корона". Тут є сучасний УЗД-апарат, що робить якісне сканування внутрішніх органів і судин, та висококваліфіковані фахівці. А унікальне для Західної України обладнання, на якому у клініці проводять втручання на судинах, дає змогу перетворити лікування варикозного розширення вен на операцію одного дня без перебування у стаціонарі.

лікар проводить процедуру узд

Ультразвукове дослідження дає змогу не лише зробити висновок щодо наявності або відсутності багатьох хвороб і розладів, а й проаналізувати стан роботи різних внутрішніх органів і систем:

Оскільки УЗД – абсолютно безпечна процедура, її проводять вагітним жінкам, новонародженим малюкам і людям дуже похилого віку

Доступні ціни на ультразвукову діагностику у Львові

Отже, завдяки своїй високій інформативності та універсальності УЗД є незамінною діагностичною процедурою. А своєчасна УЗ-діагностика у клініці "Корона" – це запорука встановлення правильного діагнозу, призначення оптимального лікування та швидкого одужання. Також ми пропонуємо доступні ціни на ультразвукову діагностику у Львові, ознайомитися з якими можна на сайті в розділі Ціни.

Запис на УЗД за телефонами: +38 (068) 776 65 54, +38 (066) 708 09 33