узд внутрішніх органів на сучасному обладнанніУльтразвукова діагностика внутрішніх органів у Львові необхідна для того, щоб виявити приховані хвороби та точно встановити діагноз. УЗД також потрібно робити вагітним і жінкам, які лише планують стати мамами. В першому випадку УЗД є максимально точним та безпечним способом перевірки стану плоду, а на більш пізніх термінах дає змогу дізнатись стать дитини. У другому випадку УЗД допомагає визначити готовність організму до зачаття та виношування дитини, діагностувати роботу внутрішніх органів майбутньої мами.

Як часто необхідно робити УЗД внутрішніх органів?

Робити ультразвукову діагностику внутрішніх органів необхідно навіть за відсутності скарг на здоров’я. Велика кількість хвороб розвивається безсимптомно, тому потрібно хоча б раз на рік проходити повне обстеження організму, зокрема й УЗД. Особливо це стосується вагітних. Регулярне проходження УЗД протягом перебігу вагітності допомагає контролювати розвиток плоду та запобігати можливим ускладненням під час пологів. Якщо ви маєте скарги на біль в області живота, відчуття важкості, гіркий присмак у роті чи гострий біль в органах малого тазу, під час огляду лікар насамперед попросить вас зробити ультразвукову діагностику.

УЗД печінки, нирок, жовчного міхура та інші види УЗД внутрішніх органів у Львові

Процедура узд черевної порожнини1. УЗД органів черевної порожнини у Львові включає дослідження відтоку лімфи та дає змогу оцінити стан органів травлення.

2. УЗД органів малого тазу показує стан яєчників та матки, товщину та структуру ендометрію, наявність жовтого тіла.

3. УЗД молочних залоз у Львові потрібне для виявлення пухлин і змін, що можуть бути пов’язані з запаленням. Допомагає діагностувати мастопатію, доброякісні та злоякісні пухлини.

4. УЗД печінки у Львові роблять у випадку, коли людина отримала травму живота, має пов’язані з печінкою захворювання чи у випадку утворення пухлини.

5. УЗД серця (ехо-кардиографія) необхідне для того, аби лікар зміг оцінити роботу серця, побачити його розміри, визначити товщину стінок, функціонування клапанів та виміряти тиск у порожнинах.

6. УЗД нирок у Львові дослідження виконується під час диспансеризації з профілактичною метою або призначається лікарем-урологом в якості додаткового дослідження пацієнтів із хворобами сечостатевої системи та гормональними розладами.

7. УЗД жовчного міхура – неінвазивний метод, що допомагає отримати точну інформацію стосовно стану самого органу та його протоків. Часто здійснюється в комплексі з дослідженням органів черевної порожнини, нирок чи печінки.

8. УЗД підшлункової (Львів) – оскільки підшлункова залоза прихована за іншими внутрішніми органами, то ультразвукова діагностика є найточнішим способом для отримання інформації щодо функціонування та стану органу.

УЗД дає змогу проаналізувати стан м’яких тканин, виявити зміни в структурі та наявність патологічних утворень.

Ціни на УЗД внутрішніх органів у Львові у клініці "Корона" 

Якщо вам потрібна якісна ультразвукова діагностика, ми чекаємо на вас! Якщо потрібно зробити дослідження відразу кількох органів, пропонуємо скористатись комплексним пакетом на УЗД внутрішніх органів у Львові. "Корона" – це клініка з найсучаснішим обладнанням для діагностики та хірургії, де працюють висококваліфіковані досвідчені лікарі, уважний та чуйний медперсонал.

Процедура Ціна, грн.

Внутрішні органи:

  • печінка
  • жовчний міхур
  • селезінка
  • підшлункова залоза
  • нирки
  • заочеревинний простір 
450

Додаткове обстеження:

  • наднирники
  • сечовий міхур
150

Дізнатись ціну на УЗД черевної порожнини у Львові та записатись на прийом до фахівців медичного центру можна за телефоном, зазначеним на сайті: (032) 275 02 84, (066) 708 09 33, (068) 776 65 54.

Відгуки

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Комплексне лікування
У "Короні" Ви на місці маєте можливість пройти діагностику, отримати фахову консультацію та якісне лікування.
Кваліфікований персонал
У нас приймають доктори медичних наук та молоді лікарі-вчені з глибокими знаннями і новітнім практичним досвідом.
Унікальне обладнання
Найсучасніше діагностичне та лікувальне устаткування дозволяє отримувати точні та швидкі результати для здоров'я.