Дорогі пацієнти, для нас важливо знати Вашу думку про роботу нашого центру. 

На цій сторінці Ви можете залишити свій відгук, побажання чи пропозицію


Nadiya Kvasnytsya

Позитивні враження про клініку починаються з рецепції - приходила кілька разів - дівчата завжди привітні та професійні, це рідкість у Львові)) Звернулась у клініку у зв’язку з варикозом, після консультації в Кіхтяка Т.А. жодних вагань щодо того, де лікуватись, не залишилось. Тарас Андрійович уважний, професійний, компетентний, детально пояснив особливості кожного методу, не шкодував часу та дав відповіді на всі мої запитання, консультував по телефону, розвіяв страхи і вселив впевненість в успішному результаті. Більше б таких Лікарів :) Консультація, операція та післяопераційні огляди - все на висоті. Щиро дякую Тарасу Андрійовичу, анастезіологу (на жаль, забула ім’я) та медсестрам за професіоналізм та чудовий досвід! :) Бажаю успіхів та процвітання всій команді! ❤

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Дякуємо п. Надія, дуже приємно за Ваш відгук, будьте здорові та щасливі :)

Mary Rikhter

Місяць тому робила лазерну абляцію вен у Кіхтяка Тараса Андрійовича. Прийшла на консультацію, де лікар зробив УЗД обох ніг, обговорив всі можливі варіанти лікування, відповів на всі мої запитання, ніхто нікуди не спішив і лікар дійсно приділив достатньо часу на консультацію. Через тиждень я прийшла на саму операцію, де мені дали повну анестезію і я гарно відіспалась в палаті після, медсестра періодично перевіряла мій стан. Виглядає як весь персонал з турботою ставиться до своїх пацієнтів. Через кілька годин після операції я вже була вдома. Видали дуже якісні компресійні панчохи. Поверталась на перевірку через 3 дні і ще раз через місяць, кожного разу робили УЗД. За пост операційні перевірки і Узд платити не треба, що мене здивувало:) Дякую Тарасу Андрійовичу і всьому персоналу! Дуже рекомендую!

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Дякуємо п. Марія :))) ми любимо піклуватися про всіх наших пацієнтів :) щасти Вам у всьому! :)

Zakhariy Kaminetskyi

Ввічливий персонал та професійні фахівці

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Дякуємо п. Захарій)

mara polya

Професійно! Надзвичайно приємний персонал!

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Дякуємо!)) успіхів і здоров'я Вам.

Леся Потоцька

В клініці "Корона" декілька днів тому робила колоноскопію під медикаментозним сном. Раджу всім цю клініку ! Не сумнівайтеся, не вагайтеся, не роздумуйте і не відтягуйте ! Все організовано на найвищому рівні- починаючи з дівчат на рецепції, які надали чіткі рекомендації по підготовці ( на відміну від інших клінік, де спочатку намагалися скерувати до лікаря, який мав прописати підготовку); медсестер, які брали аналізи, робили кардіограму. Особлива подяка лікарям Кирику Богдану Петровичу та Саноцькому Роману Івановичу ! До Богдана Петровича записалася цільово- справжній фахівець ! А ім'я лікаря-анестезіолога Романа Івановича Саноцького, запитала після процедури, щоб висловити щиру подяку. Чітка, злагоджена робота команди доктора Кирика, доктора Саноцького , медсестри( на жаль не запитала її імені) пройшла швидко,не відчутно, безболісно, без дискомфорту, і головне- хороший результат. Всім, кому рекомендоване таке обстеження, не вагайтеся- однозначно тільки клініка "Корона" ! Окрема подяка керівникам клініки, які зібрали висококласних фахівців в такому чудовому колективі ! Удачі і процвітання Вам ! РЕКОМЕНДУЮ !!!

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Дякуємо!!! Щиро бажаємо здоров'я і благополуччя))

Дима Машталер

Швидко, чітко, якісно, детально, роботою задоволений, працюють спеціалісти!

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Дякуємо п. Дмитро! Успіхів Вам у всьому!)

Олена Стадник

Була на УЗД (1 скринінг) у Созоника А.В. все сподобалось , дуже приємний лікар, все доступно пояснив і показав. Рекомендую. Персонал клініки привітний, все чисто, охайно. Наступні рази теж туди поїду.

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Дякуємо п. Олена, нехай Вас оточує тільки здоров'я і щастя :)

Катерина Костяна

Приятно, когда есть место, куда можно обратиться по поводу консультации или лечения, зная, что вся команда, начиная от рецепции и заканчивая главным врачом - специалисты, которые знают и любят свое дело. Возможность записи в удобное время, выгодна локация и доступная цена достаточно широкого спектра медицинских услуг, по моему скромному мнению, делают "Корону" безоговорочным лидером! Спасибо, что вы есть!  

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Спасибо п. Екатерина !!! Наша работа это наше счастье, успехов Вам.

Maryan Proniv

Искренне благодарен врачу Кихтяку Тарасу Андреевич! Замечательный врач, очень ответственный и вежливый. Делал у него операцию на двух ногах. Все прошло быстро и безболезненно. Результатом очень доволен! Замечательная клиника. Персонал вежливый. Рекомендую всем!

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Спасибо п. Марьян! Удачи Вам!

Назар Кацапуза

Здравствуйте, была проблема варикозное расширение вен на ногах, не мог решиться на операцию поскольку будучи в нескольких специалистов другого варианта уже не было. После консультации у Тараса Андреевича Кихтяка уже опридилявся только с датой для операции. Делали лазером под местной анастезией, во время операции болей нет, положительные эмоции, хорошее настроение. Я отношусь к категории людей, которые больше чем обычно боятся таких процедур, после операции уже прошел месяц и теперь я думал почему я не сделал эту операцию лет пять ранише.Дякую Тарасу Андреевичу за професианолизм за отзывчивость, спасибо анастазиологу Ирине Кихтяк и всем девушкам что принимали участие незнаю их имен .Клиници Корона пожелаю успехов так держать.

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Спасибо п. Назар за такой развернутый отзыв и теплые слова! Стараемся соответствовать европейским стандартам! Успехов Вам!