Дорогі пацієнти, для нас важливо знати Вашу думку про роботу нашого центру. 

На цій сторінці Ви можете залишити свій відгук, побажання чи пропозицію


Назар Рибак

Минув місяць після видалення варикозно розширених вен, тому я вирішив написати відгук про клініку. Висловлюю подяку лікарю Тарасу Андрійовичу за професійно проведену роботу по видаленою варикозно розширених вен правої кінцівки В клініку звернувся по рекомендації друзів, Тарас Андрійович провів мені консультацію, і ми вирішили робити лазерну операцію після Нового року

Наталья Волощук

10 днів по тому, мені видалили, варикоз лазером на лівій кінцівці.Я була вражена, що видалення було без болі, лікарі уважні та щирі, доброзичливі та дуже уважні .Мене також здивувало, всього за годину, все було зроблено.Чесно я налаштовувала себе весь час, що мені буде боляче, але моє торбування було даремно. Дякую лікарям та всему медичному персоналу.

Любомир Мужик

Зробили видалення поліпів під анестезією. Персонал привітний і чудовий. Лікарі просто вогонь))))) Все пройшло без болі, наче в казковому сні)) Бажаю Вам процвітання і задоволених клієнтів. Дякую, що Ви є!!!!

Инна Мосиенко

Була на обстеженні колоноскопія. Всі хто хвилюється - не хвилюйтеся, процедура безболісна і ви нічого не відчуєте (якщо робити під наркозом). Лікарі чудові, професіонали.

Артур Гавришенко

Двічі був на обстеженні у Кирика Богдана Петровича. Лікар досить уважний та компетентний. Якістю обстеження задоволений. Клініка хороша, персоналий привітний.

Залізний Любомир

Щиро вдячний працівникам цієї клініки за те, що вони Професіонали!!!! Дякую Вам, процвітання Вам і тільки до вершин!!

Anna Kleschevskaya

Щиро дякую лiкарю Городиському Олегу Богдановичу i всьому медичному персоналу за високо професiйно проведену гастроскопiю i гiдроколонадоскопiю. Обстеження було проведено одночасно пiд загальною анастезiею з попутнiм видаленням полiпiв. Почуваю себе прекрасно. Успiхiв коллективу медичного центру, вдячних пацiентiв.

Аня Замойська

Щиро дякую Вам за здоров'я та красу! А особливо, Кіхтяку Тарасу Андрійовичу, за професіоналізм та чудове ставлення до пацієнта!

Оксана Миколів

Велике ДЯКУЮ за кваліфіковано надану медичну допомогу! Особлива подяка головному лікарю Кіхтяку Тарасу Андрійовичу і всьому медичному персоналу, творчих злетів,процвітання і вдячних пацієнтів!!!!ДЯКУЮ!