Дорогі пацієнти, для нас важливо знати Вашу думку про роботу нашого центру. 

На цій сторінці Ви можете залишити свій відгук, побажання чи пропозицію


Юлія

Я прийшла до вас без порад знайомих,а просто почитала відгуки в інтернеті.місяць тому зробила радіочастотну амбляцію двох кінцівок і тепер милуюсь своїми ніжками і всім подругам вже порадила,у яких теж проблеми з варикозом)так що тепер працює сарафанне радіо)дякую, Тарас Кіхтяк,за турботу і професіоналізм)і всьому персоналу за теплий прийом і доброзичливість

Ірина

У будь-якому оперативному втручанні мало приємного для пацієнта, однак чудово коли хірург, а у даному випадку - це головний лікар п. Кіхтяк Тарас Андрійович, та залучений ним персонал справжні професіонали своєї справи, котрі вміють не лише фахово підготувати й виконати саму операцію, а й знайти правильний підхід та оточити людину дійсною турботою. Заслуговує на повагу і щире уболівання п. Тараса Андрійовича за результат своєї роботи, і вміння використовувати у професійній діяльності нові, інноваційні для України, методики лікування. Ще раз щиро вдячна!

Наконечна Ірина

Хочу висловити вдячність свому лікарю-ендокренологу Москва Х.А. за високий професіоналізм та людяність.

Галина Харчук

Висловлюю подяку медичним працівникам під керівництвом Кіхтяка Т.А. за проведену 8.04.2019р. операцію по видаленню варикозно розширених вен з використанням РЧА технології. Комфортні умови перебування та турботливе ставлення працівників позитивно налаштували на оперецію, а використання сучасного обладнання та високий професіоналізм лікарів зробили її безболісною та швидкоплинною. Бажаю міцного здоровя усьому колективу клініки та успіхів у професійній діяльності.

Крістіна

27.03.19 робила колоноскопію з медикаментозним сном. Отже, дівчата на рецепції неймовірні, чітко пояснили підготовку та різні моменти, повязані з нею. Лікар- анестезіолог (на жаль не знаю прізвища та імя) - чудова. Перед самою процедурою уточнила інформацію про здоровя, оглянула, заспокоювала та намагалась відволікати від хвилювань :) лікар Городиський Олег Богданович - дуже класний, описав тонкощі процедури, попередив про можливі нюанси та жартував), - це якось заспокоювало. Звичайно позитивний відгук медсестричці, яка допомагала проводити процедуру. Після процедури кишківник не болів і не турбував, що свідчить про професійно і обережно проведену діагностику. Взагалі, страшенно боялась колоноскопії, але не шкодую, що зробила саме в цій клінці. Дякую за Вашу роботу. І однозначно рекомендую)

Артур Гавришенко

Двічі був на обстеженні у Кирика Богдана Петровича. Лікар досить уважний та компетентний. Якістю обстеження задоволений. Клініка хороша, персоналий привітний.

Назар Рибак

Минув місяць після видалення варикозно розширених вен, тому я вирішив написати відгук про клініку. Висловлюю подяку лікарю Тарасу Андрійовичу за професійно проведену роботу по видаленою варикозно розширених вен правої кінцівки В клініку звернувся по рекомендації друзів, Тарас Андрійович провів мені консультацію, і ми вирішили робити лазерну операцію після Нового року

Наталья Волощук

10 днів по тому, мені видалили, варикоз лазером на лівій кінцівці.Я була вражена, що видалення було без болі, лікарі уважні та щирі, доброзичливі та дуже уважні .Мене також здивувало, всього за годину, все було зроблено.Чесно я налаштовувала себе весь час, що мені буде боляче, але моє торбування було даремно. Дякую лікарям та всему медичному персоналу.

Любомир Мужик

Зробили видалення поліпів під анестезією. Персонал привітний і чудовий. Лікарі просто вогонь))))) Все пройшло без болі, наче в казковому сні)) Бажаю Вам процвітання і задоволених клієнтів. Дякую, що Ви є!!!!

Инна Мосиенко

Була на обстеженні колоноскопія. Всі хто хвилюється - не хвилюйтеся, процедура безболісна і ви нічого не відчуєте (якщо робити під наркозом). Лікарі чудові, професіонали.