Дорогі пацієнти, для нас важливо знати Вашу думку про роботу нашого центру. 

На цій сторінці Ви можете залишити свій відгук, побажання чи пропозицію


Катерина Костяна

Приятно, когда есть место, куда можно обратиться по поводу консультации или лечения, зная, что вся команда, начиная от рецепции и заканчивая главным врачом - специалисты, которые знают и любят свое дело. Возможность записи в удобное время, выгодна локация и доступная цена достаточно широкого спектра медицинских услуг, по моему скромному мнению, делают "Корону" безоговорочным лидером! Спасибо, что вы есть!  

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Спасибо п. Екатерина !!! Наша работа это наше счастье, успехов Вам.

Maryan Proniv

Искренне благодарен врачу Кихтяку Тарасу Андреевич! Замечательный врач, очень ответственный и вежливый. Делал у него операцию на двух ногах. Все прошло быстро и безболезненно. Результатом очень доволен! Замечательная клиника. Персонал вежливый. Рекомендую всем!

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Спасибо п. Марьян! Удачи Вам!

Назар Кацапуза

Здравствуйте, была проблема варикозное расширение вен на ногах, не мог решиться на операцию поскольку будучи в нескольких специалистов другого варианта уже не было. После консультации у Тараса Андреевича Кихтяка уже опридилявся только с датой для операции. Делали лазером под местной анастезией, во время операции болей нет, положительные эмоции, хорошее настроение. Я отношусь к категории людей, которые больше чем обычно боятся таких процедур, после операции уже прошел месяц и теперь я думал почему я не сделал эту операцию лет пять ранише.Дякую Тарасу Андреевичу за професианолизм за отзывчивость, спасибо анастазиологу Ирине Кихтяк и всем девушкам что принимали участие незнаю их имен .Клиници Корона пожелаю успехов так держать.

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Спасибо п. Назар за такой развернутый отзыв и теплые слова! Стараемся соответствовать европейским стандартам! Успехов Вам!

Елена Иванишина

Очень довольна клиникой, большое спасибо всему персоналу и особенно Тарасу Андреевичу за комфорт,внимание,за слаженную добросовестную работу, за чёткость во времени Всем здоровья и успехов

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Спасибо п. Елена, Вы вдохновляете нас на успех, удачи Вам!)

Оксана

Щиро дякую п.Тарасу Кіхтяку за професіоназм(лазерна абляція вен) та увагу . Дівчатам на рецепції окрема подяка-надзвичайно приємно спілкуватись.Європейський рівень.Так тримати!!!

Олексій

Робив ліпосакцію  грудей в м. Львів у клініці Корона. Проводив операцію досвідчений хірург Грицевич Назар Романович. Залишилися лише приємні, чи навіть чудові враження, як про клініку так і про лікаря.  Все на вищому рівні - Чудовий, привітний персонал; Кваліфіковані медики; чиста, охайна клініка з сучасним обладнанням та чудовим стилем з затишними палатами. Грицевич Назар Романович, не лише як пересвідчився на власному тілі, чудовий хірург спеціаліст, але й прекрасна людина -добродушний, відкритий, з чудовим відношенням до клієнтів та персоналу, з прекрасним почуттям гумору, з розумінням людських потреб та повагою до їх часу. Також сподобався анестезіолог - повністю ввела мене в курс справи, провела аналізи та зібрала всі необхідні  показники перед операцією, а ще підтримала морально . Я приємно вражений усім - а час провів, як на курорті якомусь. Я в захваті і безмежно вдячний усім медикам за їх бездоганну роботу.

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

П. Олексій, дякуємо за приємний відгук!

Катя Цимбалко

Якісне обслуговування,приємний персонал,кваліфіковані лікарі,сучасне обладнання, помірні ціни.  

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Дякую п. Катерина, ви надихаєте нас ставати ще кращими!!! Здоров'я Вам!

Олександр Корольов

Сподобався сервіс. Операція пройшла на 5+

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Дякуємо п. Олександр!!! Щасти Вам! Здоров'я та успіхів!)

Наталя Антонишин

Кігтяк Т. А. професіонал своєї справи. Дуже хороше відношення і професіоналізм. Рекомендую однозначно.

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Дякуємо! п. Наталя, Ви надихаєте нас ставати кращими, здоров'я Вам :)

Ігор Звір

Проходив у даній клініці колоноскопію зі знечуленням. Хочу висловити подяку лікарю і всьому медичному персоналу за професіналізм та підхід до роботи! Процедура пройшла для мене абсолютно не відчутно!!! Всім хто переживає чи вагається- не хвилюйтеся, все буде зроблено на найвищому рівні!! Дякую Вам і бажаю залишатися на такому високому рівні!

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Дякуємо п. Ігор, ми передамо Ваші слова вдячності нашій ендоскопічній службі! Нехай щастить! :)