Дорогі пацієнти, для нас важливо знати Вашу думку про роботу нашого центру. 

На цій сторінці Ви можете залишити свій відгук, побажання чи пропозицію


Катя Цимбалко

Якісне обслуговування,приємний персонал,кваліфіковані лікарі,сучасне обладнання, помірні ціни.  

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Дякую п. Катерина, ви надихаєте нас ставати ще кращими!!! Здоров'я Вам!

Олександр Корольов

Сподобався сервіс. Операція пройшла на 5+

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Дякуємо п. Олександр!!! Щасти Вам! Здоров'я та успіхів!)

Наталя Антонишин

Кігтяк Т. А. професіонал своєї справи. Дуже хороше відношення і професіоналізм. Рекомендую однозначно.

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Дякуємо! п. Наталя, Ви надихаєте нас ставати кращими, здоров'я Вам :)

Ігор Звір

Проходив у даній клініці колоноскопію зі знечуленням. Хочу висловити подяку лікарю і всьому медичному персоналу за професіналізм та підхід до роботи! Процедура пройшла для мене абсолютно не відчутно!!! Всім хто переживає чи вагається- не хвилюйтеся, все буде зроблено на найвищому рівні!! Дякую Вам і бажаю залишатися на такому високому рівні!

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Дякуємо п. Ігор, ми передамо Ваші слова вдячності нашій ендоскопічній службі! Нехай щастить! :)

Юра Малашняк

Дякую за допомогу. Спеціалісти своєї справи. Особливо дякую адміністратору за гарячий шоколад)

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Дякуємо п.Юрій))))))

Назар Зазуляк

1. Привітня адміністрація (приємні та усміхнені дівчата, їхню чарівну посмішку було видно навіть з-під маски. А про велике бажання допомогти/порадити взагалі мовчу☺️) 2. Досвідчені спеціалісти (без вагань знали що для мене буде краще виходячи з аналізів та симптомів) 3. Дружні асистенти (завдяки підтримці та комунікації з ними - операція не «пролетіла» б так швидко) 4. Бюджет (виходячи з ринкових діапазонів цін за такого роду та таким об‘ємом операції - з таким сервісом ціна відповідає якості) Рекомендую! Окрема подяка хірургам: Щепітко Олег Степанович, Кіхтяк Тарас Андрійович

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Дякуємо п. Назар за такий щирий і розгорнутий відгук! Успіхів Вам в житті, будьте здорові!)

Наталя Смеречанська

В клініку "Корона" я прийшла на консультацію. Думала-все! Але вже пройшла операцію, знову консультації, УЗД. Подяка лікареві Кіхтяку Тарасу Андрійовичу за професійність, терпеливість, ввічливість. Завжди усміхнений, вихований, готовий допомогти! Окреме спасибі п. Ірині Кіхтяк - анестезіологу клініки, операція пройшла на одному диханні! Дякую дівчаткам-медсестрам, завжди привітні! Тут відчувається опіка!!!

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Дякуємо п. Наталія, Команда клініки Корона вітає Вас з одужанням!) Успіхів у всьому!)

Ольга Васьків

Кілька тижнів тому потребувала консультації з приводу дивної лінії на руці. Не мала можливості відвідати клініку фізично, тож мене погодилися проконсультувати онлайн та щей у вихідні дні. Дуже вічливий та уважний лікар Тарас Кіхтяк надав свою кваліфіковану оцінку ситуації та заспокоїв. З рукою все добре :) При необхідності буду звертатися за допомогою саме до Вас!

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Дякуємо!) приходьте на каву та консультацію :)

Halyna Ivanyura

Дуже сподобалась клініка, хороший персонал і сервіс. Лікар кардіолог, надала розширину інформацію по проблемі з якою я звернулась.

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Дякуємо п. Галина, здоров'я Вам! :)

Kateryna Gavkaluik

Відвідувала клініку досить багато разів, тому є різні враження ) Сама клініка дуже сподобалась - гарний ремонт, хороший район. Привітні дівчата на рецепції, чисто і красиво. Можна здати тут і аналізи. Але! Кілька разів переплутували записи, одного разу я даремно тільки приїхала. Це неприпустимо, враховуючи що працюють двоє людей на зміні. Послуги.УЗД робив чудовий лікар, проте ціни тут вищі ніж в інших приватний клініках. Можливо то доплата за кваліфікованого спеціаліста. Консультація хірурга дуже сподобалась. Все чітко, оговорили можливі ризики і наслідки. Видно що людина переймається репутацією і любить свою роботу. Є претензії до роботи ендокринолога. Так як я зараз лікуюсь в іншого спеціаліста і вже бачу результат, то можу зробити висновок, що за три місяці лікування мало того ще не було ефекту, то ще й з часом стан погіршився. Проблема у тому, що лікар не особливо переймалась ситуацією, не призначила додаткові обстеження, не шукала альтернативні рішення. В приватній клініці я вперше стикнулась з такою байдужою реакцією. Звісно, є у неї багато і задоволених пацієнтів, я пишу про свій досвід. Всім бажаю здоров"я, а клініці "Корона" - процвітання !

Адміністрація хірургучної клініки “Корона”

Дякуємо п. Катерина за Ваш відгук, всі зауваження ми врахуємо, щоб наступного разу Ви були більш задоволеними, успіхів Вам і здоров'я.