Лікування ерозія шийки матки

ЕРОЗІЯ ШИЙКИ МАТКИ

Ерозія шийки матки – один із найпоширеніших діагнозів, який чують жінки. Наскільки небезпечна ця хвороба, чим вона загрожує та який метод терапії пропонує сучасна медицина, розповідають фахівці Медичного центру хірургічна клініка «Корона».

Причини захворювання

Під терміном «ерозія» мають на увазі порушення слизової оболонки навколо шийки матки. Такий стан не є хворобою, але вимагає спостереження лікаря. На шийці матки в нормі розташований плаский епітелій, він дуже міцний і пристосований до контакту із зовнішнім середовищем. Канал шийки має циліндричний епітелій, м’який, більш тендітний та вразливий. Якщо лікар помічає такі клітини замість пласких, він діагностує ерозію.

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНА ЕРОЗІЯ ШИЙКИ МАТКИ?

Власне ектопія не є патологічним процесом, але саме регулярні обстеження дають змогу уникнути її розповсюдження та розвитку серйозних захворювань. Циліндричний епітелій шийки матки вразливий до механічних пошкоджень, що може призводити до інфекційних патологій. Під час ерозії шийки матки існує ризик трансформації клітин епітелію і розвитку онкологічних захворювань. Саме тому кожна жінка повинна проходити регулярний профілактичний огляд у гінеколога. Клініка «Корона» пропонує послуги з діагностування і лікування ерозії.

ДІАГНОСТИКА ЕКТОПІЇ

Діагностика ектопії потребує сучасних інструментальних та лабораторних методів. У клініці «Корона» на вас чекають новітнє обладнання та досвідчені лікарі. Для діагностування необхідні:

У складних випадках наші фахівці використовують усі три методи.

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ЕРОЗІЇ ШИЙКИ МАТКИ

Хірургічна клініка «Корона» пропонує сучасні безпечні засоби лікування. В нашому центрі працюють висококваліфіковані лікарі-гінекологи та УЗД-фахівці. Заклад має інноваційне обладнання, яке дає змогу лікувати безболісно та ефективно.

Сьогодні існують такі методи лікування ерозії шийки матки:

  • хімічний (медикаментозний);
  • кріодеструкція (осередки запалення заморожують рідким азотом);
  • лазерна деструкція (локальне використання медичного лазеру);
  • діатермокоагуляція (терапія електричним струмом);
  • радіохвильова хірургія (найбільш актуальна та безпечна стратегія);
  • хірургічне втручання (реконструктивне пластичне відновлення шийки).

Метод лікування фахівці вибирають з огляду на стадію розвитку процесу, вік пацієнтки, супутні фактори. Якщо разом з ерозією наявна інфекційна хвороба, її необхідно лікувати паралельно. Окремий протокол лікування передбачено для вагітних жінок.

ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ ДО КЛІНІКИ «КОРОНА»?

Медичний центр «Корона» – це сучасне обладнання, ввічливий та турботливий персонал, високопрофесійні фахівці. Звертаючись до нас, ви отримуєте:

  • сучасну хірургію одного дня, яка не потребує перебування в стаціонарі;
  • можливість запису на консультацію без черг та тривалого очікування;
  • лікування з високим рівнем комфорту;
  • терапію у провідних фахівців, що дає змогу знизити ризик рецидиву до 1,5–3%.

Хірургічна клініка «Корона» пропонує європейський сервіс лікування та помірні ціни на медичні послуги у Львові. Довірте нам своє здоров’я!