Хірургія одного дня – це різні види хірургічних операцій, після проведення яких є можливість не розміщувати пацієнта для спостереження на лікарняний стаціонар, а виписати і відправити додому на наступний день або навіть у день операції. Відповідна медична статистика переконливо свідчить, що до 60% всіх операцій можуть здійснюватися таким способом. Послуги такої хірургії доступні у хірургічній клініці "Корона".

Переваги хірургії одного дня

Хірургія одного дня вже давно набула популярності у Європі та США. Пепервагою такого лікування є те, що пацієнти та їхні сім’ї мають можливість зекономити багато часу, зусиль та коштів, не залишаючись на стаціонарному лікуванні. У медичний центр можна прибути в день операції і відправитися додому уже за кілька годин або на наступний день. Якщо хірургічне втручання не складне, то завдяки сучасним технологіям пацієнт всього через 2-3 години після операції може самостійно рухатися, ходити і не потребує догляду персоналу або родичів. Хірургія одного дня дає можливість пацієнту самостійно приходити на консультації до лікаря в післяопераційний період буквально з першого дня.

Одним із важливих факторів, який напряму впливає на самопочуття пацієнтів, є психологічний. Він полягає у тому, що пацієнт стаціонару – це "хворий", а в домашніх умовах – людина, що одужує. Така незначна зміна у сприйнятті дуже позитивно впливає на загальну налаштованість на швидке зцілення – страхи і тривоги перед операцією пом’якшуються, спостерігається значне зменшення психоемоційного напруження. Пацієнт знає, що вже на наступний день він буде вдома, а значить майбутня операція не так вже й небезпечна і складна, не буде необхідності тиждень проводити в лікарняному ліжку і робити знеболюючі ін’єкції. Комфортні умови та уважність персоналу, виключення необхідності чекати на будь-які подальші медичні послуги формують позитивний настрій пацієнта.

Перелік хірургічних втручань "одного дня", які виконуються на базі хірургічної клініки "Корона":

  1. Пластика пупкової грижі – 11 550 грн.
  2. Пластика грижі білої лінії живота – 11 550 грн.
  3. Пластика пахової грижі – 11 550 грн.
  4. Пластика стегнової грижі – 11 550 грн.
  5. Пластика м’язевих гриж – 3 800 грн.
  6. Хірургічне видалення варикозних вен – 9 000 грн.
  7. Радіочастотна абляція варикозних вен – 27 500 грн.
  8. Лазерна абляція варикозних вен – 16 500-24 200 грн.
  9. Видалення папіломи, атероми, ліпоми – 400-1200 грн.

Після проведення будь-якої амбулаторної процедури призначається календар повторних оглядів та лікуючий лікар спостерігає пацієнта амбулаторно. При непередбачуваних обставинах або виникненні додаткових питань оперуючі хірурги завжди є в досяжності телефонного контакту.

Запис на консультацію щодо операцій за телефонами: (032) 275 02 84, (066) 708 09 33, (068) 776 65 54.

Відгуки

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Комплексне лікування
У "Короні" Ви на місці маєте можливість пройти діагностику, отримати фахову консультацію та якісне лікування.
Кваліфікований персонал
У нас приймають доктори медичних наук та молоді лікарі-вчені з глибокими знаннями і новітнім практичним досвідом.
Унікальне обладнання
Найсучасніше діагностичне та лікувальне устаткування дозволяє отримувати точні та швидкі результати для здоров'я.