Загальна хірургія

Загальна хірургія у Львові

Робота хірурга є відповідальною й вимагає від лікаря широких знань з анатомії, клінічного мислення та практичної майстерності. З особистих якостей хірурга переважають рішучість, самоконтроль і вміння вчасно приймати рішення.

З прогресуванням медицини загалом, прогресує й галузь загальної хірургії. Впроваджуються новітні методики й більш сучасні шляхи лікування.

Все більшої популярності набирає “хірургія одного дня”, яка завдяки малоінвазивним методикам дозволяє скоротити термін перебування пацієнта у клініці, зменшуючи таким чином реабілітаційний період. Після проведення невеликих операцій пацієнт може уже ввечері покинути медичний заклад та ночувати вдома. Можливість перебувати в післяопераційному періоді у рідній домівці зменшує психоемоційну напругу людини, яка готується до операції. Подальший огляд та перев’язки здійснюються за домовленістю у зручний час для пацієнта, у особливих випадках – вдомау пацієнта.

ХІРУРГІЧНІ ОПЕРАЦІЇ, ЩО ПРОВОДЯТЬСЯ БЕЗ ГОСПІТАЛІЗАЦІЇ

Без госпіталізації у хірургічній клініці “Корона” проводяться такі операції одного дня:

  • оперативне лікування неускладненої грижі (пахової, стегнової, пупкової);
  • видалення доброякісних новоутворів шкіри, м’яких тканин: атероми, ліпоми, папіломи, кондиломи, гігроми, пігментні невуси;
  • розкриття карбункулів, фурункулів, панарицію, абсцесів, флегмони кінцівок – оперативне лікування врослого нігтя з видаленням нігтьової пластини й пластикою нігтьового ложа;
  • лікування діабетичної стопи – біопсія новоутворів;
  • видалення фіброаденом молочних залоз;
  • розкриття післяпологових маститів.

Крім того, в нашій клініці проводиться якісне хірургічне лікування варикозу вен.

Для того, щоб записатись на консультацію загального хірурга, скористайтеся формою запису на сайті або телефонуйте нам: (050) 282 98 68, (068) 776 65 54.

Ціна послуг хірурга

ПРОЦЕДУРА
ЦІНА, ГРН
Консультація хірурга
750
Герніопластика 1 категорія
16500
Герніопластика 2 категорія
18800
Герніопластика 3 категорія
20800