ХІРУРГІЯ ОДНОГО ДНЯ

Хірургія одного дня – це різні види хірургічних операцій, після проведення яких є можливість не розміщувати пацієнта для спостереження на лікарняний стаціонар, а виписати і відправити додому на наступний день або навіть у день операції. Відповідна медична статистика переконливо свідчить, що до 60% всіх операцій можуть здійснюватися таким способом. Послуги такої хірургії доступні у медичному центрі Хірургічна клініка “Корона” у Львові.

ПЕРЕВАГИ ХІРУРГІЇ ОДНОГО ДНЯ

Хірургія одного дня вже давно набула популярності у Європі та США. Перевагою такого лікування є те, що пацієнти та їхні сім’ї мають можливість зекономити багато часу, зусиль та коштів, не залишаючись на стаціонарному лікуванні.

  • У медичний центр можна прибути в день операції і відправитися додому уже за кілька годин або на наступний день. Якщо хірургічне втручання не складне, то завдяки сучасним технологіям пацієнт всього через 2-3 години після операції може самостійно рухатися, ходити і не потребує догляду персоналу або родичів.
  • Хірургія одного дня дає можливість пацієнту самостійно приходити на консультації до лікаря в післяопераційний період буквально з першого дня.
  • Одним із важливих факторів, який напряму впливає на самопочуття пацієнтів, є психологічний. Він полягає у тому, що пацієнт стаціонару – це “хворий”, а в домашніх умовах – людина, що одужує. Така незначна зміна у сприйнятті дуже позитивно впливає на загальну налаштованість на швидке зцілення – страхи і тривоги перед операцією пом’якшуються, спостерігається значне зменшення психоемоційного напруження. Пацієнт знає, що вже на наступний день він буде вдома, а значить майбутня операція не так вже й небезпечна і складна, не буде необхідності тиждень проводити в лікарняному ліжку і робити знеболюючі ін’єкції. Комфортні умови та уважність персоналу, виключення необхідності чекати на будь-які подальші медичні послуги формують позитивний настрій пацієнта.

Після проведення лазерного лікування судин чи будь-якої іншої амбулаторної процедури призначається календар повторних оглядів та лікуючий лікар спостерігає пацієнта амбулаторно. При непередбачуваних обставинах або виникненні додаткових питань оперуючі хірурги завжди є в досяжності телефонного контакту.

Запис на консультацію щодо операцій за телефонами: (050) 282 98 68, (068) 776 65 54.

ЦІНА

процедура
ціна, грн
Пластика пупкової грижі
14500
Пластика грижі білої лінії живота
14500
Пластика пахової грижі
14500
Пластика стегнової грижі
14500
Пластика м’язевих гриж
3800
Хірургічне видалення варикозних вен однієї ноги
12500
Хірургічне видалення варикозних вен двох ніг
19500
Радіочастотна абляція варикозних вен однієї ноги
33000
Радіочастотна абляція варикозних вен двох ніг
45000
Лазерна абляція варикозних вен однієї ноги
20000
Лазерна абляція варикозних вен двох ніг
29400
Видалення папіломи, атероми, ліпоми 1 категорі
4000
Видалення папіломи, атероми, ліпоми 2 категорії
6000
Видалення папіломи, атероми, ліпоми 3 категорії
8000