Геморой – патологічне розширення вен прямої кишки, внаслідок чого судинна стінка змінює форму і утворює гемороїдальні вузли навколо відділу кишківника. Під час вагітності збільшення розміру матки викликає постійний тиск на товсту і пряму кишки, провокуючи місцевий застій крові. Це, в свою чергу, спричинює утворення гемороїдальних вузлів. Отже, важливо вчасно діагностувати та якнайшвидше приступити до лікування такої некомфортої хвороби. А кваліфіковану допомогу у лікуванні геморою після пологів у Львові надасть Вам наш приватний медичний центр.

На ранніх стадіях геморой проявляється:

  • дискомфортом в прямій кишці;
  • відчуттям неповного випорожнення;
  • наявністю слизу і крові в калі.

Важливість оперативного лікування геморою у Львівську клініці "Корона"

При появі перших ознак радимо звернутися до проктолога за консультацією, адже прогресування хвороби може зашкодити як матері, так і дитині.Поєднання процесів вагітності та геморою, особливо на гострих стадіях, призводить до запалення, а кровотечі із заднього проходу спричинюють кисневе голодування плоду, що вкрай небезпечно для нього. Рекомендовано обов’язково пройти консультацію проктолога перед плануванням вагітності. Та у разі виникнення гемороя після пологів провести лікування у Львові якнайшвидше.

Під час пологів є великий ризик ускладнень, що може призвести до хірургічного лікування геморою після пологів. У Львові в клініці "Корона" ми вживаємо всіх можливих заходів для уникнення такої ситуації. Лікування геморою у Львові залежить від стадії хвороби та періоду вагітності. Найчастіше в період гестації вдаються до консервативного методу (лікарські препарати у вигляді свічок, гелів і мазей). Прогресування хвороби вимагає іншого підходу.
Безопераційне видалення геморою не несе особливого ризику для вагітної жінки, всі процедури проводяться під місцевою анестезією і не вимагають тривалої госпіталізації. Також вони можуть бути використані під час вигодовування дитини. Фахівці клініки "Корона" у Львові надзвичайно турботливо ставляться до здоров’я жінки і пропонують тільки найбезпечніші методи терапії, а ціни на лікування геморою залишаються доступними.

Відгуки

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Комплексне лікування
У "Короні" Ви на місці маєте можливість пройти діагностику, отримати фахову консультацію та якісне лікування.
Кваліфікований персонал
У нас приймають доктори медичних наук та молоді лікарі-вчені з глибокими знаннями і новітнім практичним досвідом.
Унікальне обладнання
Найсучасніше діагностичне та лікувальне устаткування дозволяє отримувати точні та швидкі результати для здоров'я.