Ендокринологія

Гормональну систему більшість людей сприймає як щось другорядне, що не впливає на стан здоров’я і появу хвороб, однак саме вона “командує” усіма системами організму за допомогою гормонів. Погане самопочуття і незрозумілі зміни можуть бути пов’язані з порушенням синтезу гормонів, що в свою чергу призводить до появи пухлин чи відмови органів у разі серйозної дисфункції. Приватний лікар-ендокринолог у Львові допоможе визначити проблему, проведе діагностику і лікування з використанням новітнього обладнання.

 • Як відбувається огляд ендокринолога?
 • Що діагностує лікар-ендокринолог?
 • Терапія ендокринних захворювань
 • Переваги послуг лікаря-ендокринолога від клініки «Корона»

КОЛИ ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЕНДОКРИНОЛОГА У ЛЬВОВІ?

Гормони впливають на весь організм, тому існує безліч симптомів, які свідчать про порушення роботи ендокринної системи:

 • різке схуднення або набір ваги;
 • перебої у роботі серця;
 • підвищена стомлюваність і сильна слабкість без видимих причин;
 • порушення сну;
 • емоційна нестійкість;
 • безпліддя;
 • проблеми з артеріальним тиском;
 • складності з адаптацією до холоду або спеки;
 • збільшення молочних залоз у чоловіків;
 • підвищення потовиділення.

Діагностику обов’язково проходять перед плануванням вагітності, при виборі оральних або вагінальних контрацептивів, з настанням менопаузи.

Огляд і діагностика хвороби

Консультація ендокринолога у Львові в медичному центрі відбувається у вигляді опитування пацієнта, також лікар вивчає хвороби, якими перехворіла людина, і ті, що залишилися в хронічній формі.

Діагностика починається зі здачі біохімічного аналізу крові, гормонального аналізу крові, аналізу на рівень цукру в крові. Ендокринолог збирає інформацію про родичів хворого, щоб виключити спадковий фактор; акцентується увага на місці проживання і якості харчування. Спеціаліст здійснює пальпацію щитоподібної залози на предмет збільшення, вимірює пропорції тіла, вивчає стан шкіри та волосся. Брак або надлишок гормонів впливають на функціонування органів і стан тканин, які можна вивчити без застосування технічних засобів.

Після визначення причини надлишкового або недостатнього вироблення гормонів проводиться додаткове вивчення залоз. Діагностика включає використання УЗД з функцією еластографії, комп’ютерної томографії.

ЛІКАР-ЕНДОКРИНОЛОГ У ЛЬВОВІ НАДАЄ ПОСЛУГИ З ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ ТАКИХ ХВОРОБ:

 1. патології щитоподібної залози, прищитоподібних залоз;
 2. цукрового діабету;
 3. ожиріння;
 4. порушення обміну речовин;
 5. ендокринного безпліддя;
 6. патології надниркових залоз;
 7. розлади гіпоталамо-гіпофізарної системи та ін.

Лікар-ендокринолог у Львові проводить діагностику, лікування та вторинну профілактику захворювань ендокринної системи, навчає хворих самоконтролю та розробляє індивідуальні плани лікування, харчування, фізичного навантаження тощо. Ендокринолог також приймає рішення, чи потрібно залучати інших спеціалістів – гінеколога, дієтолога, хірурга.

ПРИВАТНИЙ ЕНДОКРИНОЛОГ У ЛЬВОВІ: ТЕРАПІЯ ЕНДОКРИННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Терапія ендокринних захворювань, яку назначає приватний ендокринолог у Львові, складається з прийому гормональних та імуностимулюючих препаратів, а також лікування ускладнень, що виникли в результаті надлишку або нестачі гормонів. Серйозними ускладненнями є злоякісні або доброякісні пухлини, які вимагають хірургічного втручання, хіміотерапії та тривалого медикаментозного лікування. Терапія зводиться до нормалізації вироблення гормонів усіма залозами організму, а також стійкої ремісії, яка дасть змогу позбутися неприємних симптомів.

У більшості випадків пацієнти мають незначні розлади гормонального фону, що лікуються шляхом прийому гормональних препаратів, корегування режиму дня, харчування та фізичних навантажень. Звертайтеся в клініку “Корона”, щоб отримати консультацію досвідченого ендокринолога, вчасно діагностувати хворобу і вилікувати її до появи ускладнень.

ПЕРЕВАГИ ЕНДОКРИНОЛОГА У ЛЬВОВІ В КЛІНІЦІ “КОРОНА”:

 • Прийом пацієнтів з гормональними розладами у медичному центрі “Корона” здійснюють професор кафедри ендокринології лікар-ендокринолог Олеся Кіхтяк та кандидат медичних наук Христина Москва. Найкращим свідченням високих результатів роботи наших спеціалістів стали наукові праці та підручники, практичні розробки, повернене здоров’я людей, народжені довгоочікувані діти та вдячні відгуки пацієнтів.
 • Клініка “Корона” оснащена унікальним діагностичним та хірургічним обладнанням, єдиним на Західній Україні. У нас є все для відновлення гормонального балансу Вашого організму.

Записатися на консультацію можна за телефонами (050) 282 98 68, (068) 776 65 54 або можете відправити заявку з форми запису на сайті, і наш адміністратор зателефонує Вам у найближчий робочий день для уточнення дати та часу прийому. Також ви можете записатися на консультацію невропатолога чи лікаря-гінеколога в нашому медичному центрі.

У нашій клініці проводиться безліч обстежень, серед яких:

ЦІНА НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕНДОКРИНОЛОГА У ЛЬВОВІ В КЛІНІЦІ “КОРОНА”

ПРОЦЕДУРА
ЦІНА, ГРН
Консультація професора О.П. Кіхтяк (до 30хв)
1200
Консультація професора О.П.  Кіхтяк (більше 30хв)
2400
Консультація доцента Х.А. Москви
800
Аналіз біоелекричного імпедансу
200